Skocz do zawartości
michaszek832

wymiana siewnika

Polecane posty

wojtal24    174

kup 3m później łatwiej W przyszłości będzie dobrać agregat i żeby miał skrzynię olejowa a każdy zagraniczny będzie lepszy od poznaniaka lepsza precyzja wysiewu lepiej zagrania i się tak nie zapychaja pytanie czy nowy czy używany i za ile kasy i czy talerzowy czy stopkowy aż firm to amazone kongskilde gasparo

Wiadomość z agroFakt.pl

ogrodnikm    7

to lepiej kup sobie nowy 3 metry może być polski ,ja bynajmniej mam i jestem zadowolony zapłaciłem coś ok 28 tys brutto i na stu ha może spokojnie chodzić 20 lat

Patryk1222    23

Polecam d7 super s

Sam wymieniłem rok temu poZnaniak 6 poszedł za 5000 a d7 kupiłem za 7000 z automatem do ścieżek skrzynia 350 kg zboża redlice o 100% lepsze nie wyginaja się jak w poznaniaku nie wspominając o zaarniaczach gdzie w poznaniaku były zęby od tasmowki...

soltys13    36

Amazone  D7   D8  D9   zależy jaki masz budżet    Lemken  Hassia Dk      Kongskilde    Pottinger

Sam mam Amazone D7 od  10 lat  pracuje w  gospodarstwie   przedtem też poznaniak 2,7    

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez trawek13
      Witam szukam ciekawego siewnika do kukurydzy dzis natknałem sie na siewnik firmy feldherr 
      Bedzie obsiewał ok 10ha rocznie i współpracował z c360 3p
      czy sa tu posiadacze takowego siewnika lub ktos kto wie cos na jego temat wartko go zakupic czy szukac czegos innego
      Podsyłam zdjecie (nie jest moja własnascia udostepniam je w celach podgladowych)

• Przez Siłacz
      chce kupic siewnik do kukurydzy tylko nie wiem jaki byłby lepszy amazone czy monsem
    • Przez zetor1111
      Witam. Interesuje sie zakupem siewnika do kukurydzy Becker Aeromat :lol: Z tego co widzę na allegro można za 7 tyś kupić niezły siewnik 4 rzędowy z nawozami w/w firmy Napiszcie opinnie na temat tego siewnika jak sie sprawuje i na co zwracać uwage przy zakupie siewnika do kukurydzy ??????? Jaki siewnik polecacie ????? Szczególnie chodzi mi o siewnik 4 rzędowy z nawozami i z którym współpracował by Ursus 3512 bo widziałem na AF tego Beckera z ferdkiem
    • Przez Wacek21
      W tym temacie piszcie na temat instrukcji lub tabel wysiewu do siewników punktowych
    • Przez Kamilek1
      Witam, ktory wg was jest lepszym jakosciowe siewnikiem? ceny zblizone, zastanawia mnie tylko dostepnosc czesci ?czy do Matermacca sa tak samo łatwo dostepna jest do Gaspardo? Diler Matermacca przekonuje mnie ze ich siewniki sa bardziej trwale i precyzyjne niz Gaspardo? ale czy to prawda a czy tylko proba zwiekszenia sprzedazy? Gaspardo jak wiadomo cieszy sie dobrą opinią.. ma ktos moze dowiadczenia z tymi siewnikami?