michaszek832

wymiana siewnika

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
wymiana
wojtal24    371

kup 3m później łatwiej W przyszłości będzie dobrać agregat i żeby miał skrzynię olejowa a każdy zagraniczny będzie lepszy od poznaniaka lepsza precyzja wysiewu lepiej zagrania i się tak nie zapychaja pytanie czy nowy czy używany i za ile kasy i czy talerzowy czy stopkowy aż firm to amazone kongskilde gasparo

ZETOR TEAM

Wiadomość z agroFakt.pl

ogrodnikm    9

to lepiej kup sobie nowy 3 metry może być polski ,ja bynajmniej mam i jestem zadowolony zapłaciłem coś ok 28 tys brutto i na stu ha może spokojnie chodzić 20 lat

Patryk1222    65

Polecam d7 super s

Sam wymieniłem rok temu poZnaniak 6 poszedł za 5000 a d7 kupiłem za 7000 z automatem do ścieżek skrzynia 350 kg zboża redlice o 100% lepsze nie wyginaja się jak w poznaniaku nie wspominając o zaarniaczach gdzie w poznaniaku były zęby od tasmowki...

soltys13    37

Amazone  D7   D8  D9   zależy jaki masz budżet    Lemken  Hassia Dk      Kongskilde    Pottinger

Sam mam Amazone D7 od  10 lat  pracuje w  gospodarstwie   przedtem też poznaniak 2,7    

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez dragon20
      Potrzebuję tabele mikrogranulat monosem
    • Przez Dawidek190
      Witam! Kupiłem niedawno od handlarza siewnik nabudowany Nordsten NS3040 na agregacie Doublet-Record. Niestety nie dostałem do niego tabeli wysiewy i instrukcji. proszę o pomoc.
    • Przez krzysztoffo
      Witam.Czy ktoś próbował założyć do do swojego siewnika czujnik wysiewu skonstruowany przez siebie a jeżeli tak to w którym miejscu,i od czego .Zdałby egzamin czujnik zamontowany na listwie z rolkami wysiewającymi?
    • Przez wieslawa_olo
      Witam. Kupilem siewnik becker aeromat s i dopatrzyłem się problemu przy jednej sekcji. Podczas gdy 3 sekcje wysiewają od 50 do 60 ziaren podczas recznej próby jedna sekcja wysiewa nieco ponad 20 ziaren i w tej sekcji jest trochę pokruszonego ziarna. Dmuchawa i dysze są w porządku. Nożyki właśnie założyłem nowe i nie ma poprawy. Nie mam kogo podpytać gdzie może być przyczyna.
    • Przez tomi1349
      Czy warto taki siewnik kupić?
      Podajcie na co trzeba zwrócić uwagę przy kupnie tego siewnika?
      Jakie wady i zalety?
      I czy łatwo jest z częściami i czy łatwy jest do ustawienia dawki na hektar??

Zdjęcie

.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.