Skocz do zawartości
agrotechir

john deere 6920 auto Power-opinie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Auto
krzysiek1979    41

Auto Power jest idealny do pracy z maszynami napedzanymi na WOM na farmie na ktorej pracuje wszystkie JD ciagajace wielkie kombajny sa wyposazone w takie skrzynie.Do ciezkiego transportu z przyczepami na tandemie sam dealer ktory zajmuje sie parkiem maszynowym odradza ciagniki z taka skrzynia. JD wiadomo bardzo ceniony i lubiany na duzych farmach ale takze ma swoje jakies tam wady W wielu modelach zdarzaja sie problemy z amortyzacja przedniej osi czasami sam serwis nie moze tego ogarnac.Silniki naprawde twarde i nie do zajechania jezdzilem 6920 z przebiegiem ponad 8tys. mth i nie bral grama oleju.Sa o niebo twardsze od nowej seri 6 gdzi DPF muli silnik.Trzeba dobrze ogladac taki ciagnik sprowadzony przed kupnem poniewaz na duzych farmach w 4 miesiace robi sie 1000mth.wiec przebiegi sa ogromne a opony nie wytrzymuja nawet 2 lat 

murekk97    0

Witam chciałbym się dowiedzieć coś na temat skrzyni Autopower w jd 6920  , ile wytrzymują , czy często się psują oraz czy drogie są koszty naprawy.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Trafik
      Siema,

Dziś zwracam się do was z pytaniem odnośnie odciągów bocznych do John Deera 6520, mianowicie mam zamiar kupić właśnie te (wrzucam zdjęcia żeby link z allegro nie wygasł, być może ktoś kiedyś będzie szukał podobnych opinii) Co o nich sądzicie? jeśli chodzi o regulację to na zawleczkę są tylko dwie pozycje reszta to gwint.

A tak wygląda po rozdeatowaniu:

Pozdrawiam i liczę na odpowiedzi, fajnie jak by wypowiedział się ktoś kto już wcześniej takie zakupił.

• Przez Maniek11001
      Koledzy w Johnie zrobilem kapitalny remont skrzyni biegow Power Quad. Przyczyna remontu bylo salbe cisnienie i tarpiacy wsteczny. Po remoncie jest wszytsko ok ale rewers dalej troche do tylu tarpie. Z noznego sprzegla Nie , ale z reweesu tak. Serwisant uznal ze to tak jest w tych modelach i tak musi byc. A mi to nie daje spokoju. Moze ktos mi podpowiedzieć  badz odp na przykladzie swojego ciagnika czy to faktycznie tak jest czy nie. Rewees mechaniczny na linke. Dziekuje za odpowiedzi
    • Przez szymi4512
      Witam,szukam dokładnych oznaczeń RAL farby John deera do modelu 6220 i pochodne ,bo z tego co wiem są trzy odcienie żółtego i zielonego a nie chce źle zamówić.
      Potrzebuje farby żółtej i zielonej pozdrawiam.  
    • Przez sebastiankula120
      Nie mogłem znaleźć podobnego tematu.. a więc co sądzicie o John deere 6820? jak spalanie? awaryjność? wady, zalety? Przymierzam się do kupna i chce wiedzieć jak najwięcej, pozdrawiam. 
    • Przez roger9
      Witam. Mam problem z moim ciągnikiem, mianowicie pali się bezpiecznik od świateł oraz od świecy żarowej. Bezpiecznik od świecy żarowej pali się w momencie jej uruchomienia, a od świateł (ma 70 A) gdy zostaną włączone wszystkie światła.
      Macie jakieś pomysły co może być nie tak?