Skocz do zawartości
12newholland12

Mchale

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
McHale

Witam mam pytanie do wszystkich posiadaczy pras pasowych  Mchale. Zastanawiam się nad kupnem prasy  pasowej Mchale i chciałbym się dowiedzieć o niej czegoś więcej. Jak się sprawuje przy materiale mokrym ? jakie jest zapotrzebowanie mocy ? jak wygląda sprawa z częściami ?

Edytowano przez 12newholland12

zyzio405    13

z czesciami nie ma problemu bo te maszyny sie nie psuja ciagnik min 100 najlepiej 6 garowy mokry bardzo dobrze ale sloma raczej uwazac u nas spalili taka i john deere tez pasowke

Wiadomość z agroFakt.pl

qazi    57

bierz f5500 i nie baw sie w pasówke przy takiej ilości

a jak chcesz miec wszystko ze sterownika robione to f5600 kasa jak za pasówke

Edytowano przez qazi

a jak wygląda jej praca w słomie podobno ludzie narzekają. Ostatnio byłem na pokazach claasa i mechanicy chwali pasówki mówili że jest szybsza lepiej zbija i nie ma żądnego problemu ze słomą

Edytowano przez 12newholland12

qazi    57

kto nażeka na mchale w słomie?

wszyscy których znam nie nażekają na nie a znam ludzi którzy walcówkami mchale robią słomy tysiac i wiecej

co do pasówek claasa to radzę przjżeć galerję tam widać jakto z claasem nie ma problemu

Edytowano przez qazi

no nie mogę się wypowiedzieć szczegółowo ponieważ nie posiadam tej prasy mówię tylko to co słyszałem na pokazie. Ogólnie to mi się bardziej podoba pasówka. a czemu polecasz walcówkę a nie pasówke mchale ?

qazi    57

czyli o kłopotach mchale walcowych słyszałeś na pokazie claasa od sprzedawców claasa?

temu polecam walcówke że walcówka jest stworzona do sianokiszonki i do mokrych materiałów, a w Twoim przypadku głownie bedzie przy tym robiła, pasówka jest droższa i moim zdaniem nie warto dopłacać do czegoś z czego i tak nie bedziesz kożystał, po drugie walcówka dużo lepiej sprawdzi sie w mokrej trawie, trochę gorzej w słomie od pasówki, jakbyś robił 2-3 tys słomy i 1tys sianokiszonki to możnaby myśleć o pasówce takie jest moje zdanie

a dzięki  o kłopotach pras Mchale słyszałem na pokazie claasa ale od rolników sprzedawcy nic nie mówili o tej marce. Oni chwali swoje pasówki

kamil1616    25

Wiadomo że pasówka lepsza do suchego materiału. Ale w sianokiszonce i na dodatek mokrej lepsza walcówka. Posiadam f5500 i niema czegoś takiego że bela się zatrzymuje w suchej słomie. W tym roku prasowałem słomę w południe i przeważnie parę dni leżała. W sumie w tym roku zrobiłem 310 bel słomy i zero problemów, śmiało mogę polecić McHale 

sstefan93    0

posiadam mchale v660 i w tym sezonie zrobilem prawie 800 bel slomy 150cm, pracowala z zetorem forterra 105KM i szczerze polecam, prasa chodzi bardzo lekko przez rozdzial mocy, jak masz pytania pisz na priv

arturek55    1

MIAŁEM NA TESTACH I POLECAM PONIEWARZ ROZWARZAM ZAKUP MCHALE F5500 DO TEJ PRASY ZALECAM 125 KM .JA MAM NEW HOLLANDA T7 170 TO ŚWIETNY ZESTAW

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez DominikPaweFilipczak
      Witam potrzebuje opinie na temat prasy ferabolli ff44 jeśli ktoś posiada ten model prasy proszę o opinie tzn wady zalety jak z częściami awaryjności itp?
    • Przez danekk
      Mam zamiar kupić prasę tylko jeszcze nie wiem jaką. Zastanawiam się nad Feraboli EXTREME 265 htc. Co o niej myślicie? Jaka jest jej cena i czy jest ona warta zakupu? :rolleyes:
    • Przez garos
      Witam mam zamiar kupić nową prasę. Moje pytanie brzmi jaka jest najlepsza? pasowa, łańcuchowa? "Prasa ma mieć zmienną komore. Robie ok 2,5 tys bel rocznie ok 1500 słomy i ok 500 siana suchego i ok 500 mokrego. Jakiej firmy polecacie? mam starą prase krone ale nie bardzo jestem z niej zadowolony. Prosze o pomoc a i jeszcze jedno pieniądze nie grają większej roli bo chce skorzystać z programu na usługi.
    • Przez gumis45
      Mam ogromna prosbe jesli ktos zna sie na prasach to niech wypowie sie cos na ich temat.Mam zamiar kupic uzywana prase Class Rolant 44 tak 120 x 120 do 20 tys. zl i chyba najlepiej walcowa.Jesli jestem w bledzie to niech ktos napisze ktore prasy sa lepsze moze lancuchowa pasowa czy walcowa i jakiej firmy zachodniej czy polskiej ale polaska chyba odpada.
    • Przez kamilsame1
      Ostatnio na usłudze prasowała u mnie prasa ferboli ff20 z 2004roku,i z byłem zadowolny z jej zbicia bel kształtu słomy,a na 2 lata temu prasowalismy sipma clasic i było wtedy 137 sztuk bołd,a w tym roku po prasie ferboli 113,I właśnie iż za rok bede zmuszony kupic prase i zaczynam juz powoli zbierac opinie,na af nie znalazłem tematów na te prasy,Na allegro jest prasa ferboli entry 120 za 48tys brutto!!!i w tym wyposazeniu jest,centralne smarowanie,owijanie 2 sznurkami,serokie ogumienie,panel sterujacy,szeroki podbieracz.I właśnie chciałbym znac wasze opinie o tych prasach,jesli ktos ma taki sprzet niech napisze jak chodzi ipt,bede wdzieczny