Skocz do zawartości
jacenty25

problem z rejestracją

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jacenty25    0

Witam. Jak w temacie mam problem z rejestracją byków a mianowicie nie mam do nich kolczyków i paszportów, a są już dość duże. A może ma ktoś na zbyciu jakieś zalegajace paszporty? Bardzo proszę o pomoc...

Wiadomość z agroFakt.pl

mora    14

Niestety Kolego , nikt nie ma zalegających paszportów bo sztuka opuszcza gospodarstwo razem z nim. Myślę, że powinieneś udać się do ARiMR i tam zapytać o możliwość zalegalizowania takich sztuk. Bydło niewiadomego pochodzenia ( a takie są te byki) to potencjalne  niebezpieczeństwo i być może trzeba je będzie utylizować na koszt właściciela. Doradziłabym Ci  być może inne rozwiązanie, ale nie wiadomo kto czyta ten wątek, więc sam rozumiesz... :blush:

wojtal24    261

a moze poszukaj skupu są małe słupy które kupują jeszcze bez paszportów tylko za gotówkę

ZETOR TEAM

daremw    128

zgadza się, często są to drobne firmy które współpracują np z kateringami i im nie przeszkadza często brak papierków ale też nie jest to reguła, żebyś było z moich okolic to bym takich polecił i być może by poszli na to.

jak bym nie miał innego wyjścia to po prostu wizyta w agencji ale też zależy jacy urzędnicy się trafią, jedni jakoś zarejestrują a inni będą wielce oburzeni

soltys48    1176

da radę tak jak kolega pisze odmłodź je i poszło sam nie raz tak robiłem tylko,że zawsze na dokładkę na bliźniaka rejestrowałem

a może ktoś potrzebuje kwity na krowę?oddam za free.... 

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

Szymi40    473

Nie  piszcie takich rzeczy  tak  na forum........jak już  to na  Pw.   różni ludzie tu zaglądają.   -,     wiadomo  Polak  potrafi  ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Elektro2015
      Witam. Kupiłem przyczepę która była zarejestrowana na firmę od gościa który kupił ją 25 lat temu i tak stała u niego, a on jej nie rejestrował i ale dowód i dokumenty o kupnie jej od pewnej firmy dostałem razem z przyczepą tyle że jak pojechałem ją przerejestrować to okazało się że przyczepa o takich numerach ramy jest już zarejestrowana i co teraz będzie czy ktoś był w takiej sytuacji?
    • Przez Romas11
      Sprzedam Byczki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg,  Jalówki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg i Celiaki  byczki ras mięsnych  i mlecznych 70-130kg ,Jalówki 70-130 kg. Znajduje się w Łomży .
      605978048

• Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.