Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Obora
wojtal24    282

wygrałeś w lotto bo i kupujesz i nowy ciągnik i obore budujesz z 12ha przy tegorocznej suszy a moze jestes dyzio marzycielem z gimnazjum?

ZETOR TEAM

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez adamek1942
      Witam mam pytanie jak myjecie oto takie dojarki tzn. bańkowe chodzi o bańkę jak i strzyki wraz z kolektorem, macie jakieś urządzenia do tego czy po prostu za każdym razem szczoteczka i heja. Przewodowe wiadomo maja grzałkę i ciepła woda i się myje, a tu dojarka mniejsza a więcej roboty przy myciu według przewodówki.  Wiem ze jest jakieś urządzenie do mycia ale nie wiem w ogóle jak to działa i czy zda to egzamin. Zawsze się myło u nas ręcznie ale roboty ciągle przybywa hyh
      http://www.urzadzeniaudojowe.pl/product_category/myjnie_do_dojarni/myjnie-dojarek-bankowych/
    • Przez Jędruś22
      Czy dojarka przewodowa zda egzamin zimą w oborze bez stropu z dachełm nie ocieplonym?
    • Przez cristal
      Witam jaka jest wina szybkiego cykania pulsatora  i jak to naprawić
    • Przez Lely
      Zapraszam do dyskusji i pytań na temat wyposażenia, montażu, serwisu i pracy robotów udojowych.
    • Przez ChiquitaB
      Witam. Praktycznie mam już projekt gotowy, ale chciałbym podpytać czy ktoś widzi w nim coś co by można było zmienić bo np u niego sie nie sprawdza.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.