Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Klima
hunter871    0

Witam

Co zrobić z tym żeby klimatyzacja nie była aż tak ostra próbował wszystko puszczac nawiew na nogi na szybe gdzie sie tylko dalo i za każdym razem po pracy ciagnikiem bola mnie zatoki. czy jest na to jakas rada?

damianzbr    1860

Na to nie ma rady. Mam różne klimy w różnych sprzętach, climatroniki, ręczne słabsze i lepsze. Ale problem bólu czoła i obok nosa mija po całkowitym wyłączeniu klimy i zastosowanie naturalnej, pootwierane okna. niestety.

Wiadomość z agroFakt.pl

romek6340    206

Dokładnie, na początek nawiewy na boki, nie szaleć z chłodzeniem tylko z umiarem (ew. kwestia przyzwyczajenia), a jak nie pomoże to tak już masz, jesteś wrażliwy i nic nie poradzisz... :D

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez nemezis
      Pytanie głownie do użytkowników modeli 6110M-6145M  (Rok prod.od początku 2016 r do dziś )ale również do właścicieli R-ek w 4 cylindrach . Czy w Waszych ciągnikach po nagrzaniu i pod obciążeniem występuje podczas jazdy na 1 biegu obojętnie którego zakresu A-F występuje dzwięk jakby tarcie , skrzypienie wyraznie słyszalne w kabinie i na zewnątrz ?  Problem jest od nowości , JD aktualnie diagnozowany w serwisie - olej  czysty zmienione cewka 1-2 biegu i chyba zawór modulacyjny . Podobno w nowej M-ce z placu jest taki sam dzwięk . Serwis wysłal zapytanie do Centrali odnośnie ww. i czekamy na odp. Co Wy na to ? Ktoś też tak ma  ? 
    • Przez Pawelch91
      Witam,
      Zastanawiam się nad zakupem nowego ciągnika (PROW) i mój wybór to John deere 5090 M lub R.
      Ciągnik jaki mogę kupić może mieć max 100km (po gwarancji bym mu moc podniósł). Jeździłem po placach i oglądałem różne marki i z tych wszystkich jeszcze najlepiej wygląda JD.
      Pewnie niektórzy pomyślą ze nie wiem o czym mowie itp.  ale od razu chce to Wam powiedzieć nie interesuję mnie ani amortyzacja przedniej osi (jak w serii R), ani EHR, skrzynie tez chciałbym raczej najprostsza 16/16 lub 32/16.
      Zastanawiam się też nad oryginalnym turem do niego.
      Chciałbym poznać wasza opinie na temat tego modelu czyli 5090M lub R, bo jeszcze zastanawiam się na R-ką ponieważ tam jest już pełna rama , silnik niby i tu i tu jest 4,5litra ale inny model i w M ma max115km a w R 125km.
      Za wszelkie wypowiedzi z góry wszystkim dziękuje:)
    • Przez dawidson_66361
      witam. dziś w moim ciągniku wyskoczyły dwa błędy, jeden jest od hamulców ,a drugi nie wiadomo. proszę o pomoc. ETC 001
    • Przez hunter871
      Witam czy mogłby mi ktos podac namiary na jakas sprawdzona firme która zajmuje sie podkrecaniem mocy w john deer 
    • Przez toperz
      czy ktoś wie jak wykazować ( wyzerować)  godziny od ostatniego przeglądu 
      wchodzę w sekcje  ale nie mogę podświetlić  wejść w tę opcje   , ,wg instrukcji  coś jest nie tak
      rocznik 2015  
      czy to odosobniony przypadek ?
      ktoś wie jak to ogarnąć?
      service JOHN.pptx
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.