Tom134

Opryskiwacz ale jaki????

Polecane posty

Tom134    0

Gospodarstwo 50 ha pola wielkości do 2 ha szukam opryskiwacza zawieszonego 1000 L dobrej firmy rozważam zakup krukowiaka pilmeta lub Amazonki ale jestem otwarty na inne marki opryskiwacz chciałbym żeby miał bardzo dobry komputer,belkę rozkładaną hydraulicznie musi być też przygotowany do rsm
Interesuje mnie cena za jakość
Jeśli to możliwe jak ktoś kupował takiego opryskiwacza to prosił bym o cenę.
Ps dotychczas używany był krukowiak 400l belka rozkładaną ręcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocco0987    112

Ja mam krukowiaka z 2010 belka phx 1200l i nie narzekam, nie zawsze składa sie dobrze bo pare razy zaryłem ale sprzęt wydaje mi sie ok. Kropi dokładnie awaria to tylko główny zawór zamykający (1300zł) kupiłem nowy ale znajomy elektryk rozebrał stwierdził ze stary jest ok przesmarował i ostatnio wymieniłem, chodzi dobrze. niektórzy na AF wymieniali KR na AMAZ i pisali niebo a ziemia.. W okolicy wiekszy gospodarz miał KR kupił AM i co troche problemy były i kupił znowu kRUK bo stwierdził ze szkoda kasy wiecej za to samo... ale ten nowy KRUK podobno przy rsm rama nie wytrzymała. Ja bym nie przepłacał tylko bral KRUK. Wygoda i dokładność jest b dobra,,, swoim robie 5 oprysków w 110-140 hektarach zbóż i rzepaku rocznie wiec sporawo, i troche qq do tego pomagam opryskać ale rsm nie leje. Jak na polski sprzet odziwo farba trzyma znakomicie a stoi pod chmurką od zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tom134    0

Właśnie o to chodzi że mojemu staremu krukowiakowi z 2007 zaczoła rdzewieć belka i odpadać farba a nie stosuje jeszcze rsm chciałbym teraz kupić taki sprzęt co bez problemów będe lał rsm wiele lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj