CzarooooXD

Massey Ferguson 3065 + ładowacz

Polecane posty

CzarooooXD    0

Witam wszystkich bardzo serdecznie!

Moje pytanie dotyczy ciągnika rolniczego Massey Ferguson 3065 + ładowacz

Chciałbym zapytać czy warto kupić ten ciągnik

pawelmf    63

każdy ciągnik warto kupić jeżeli nam odpowiada i co najważniejsze jest w dobrym stanie

Wiadomość z agroFakt.pl

tez jestem zainteresowny mf z seri 3060 oczywiscie trzeba trafic na zadbany egzemplaz no i unikacc tzw okacji =D ale jak myslicie czy 7 tys albo 8 to na nie duzo i kiedy remont ewentualny bo to troche przeraza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez wyrebski1
      Tak jak w temacie co byście wybrali? Wiem, pewnie powiedzie, że nie ma nad czym myśleć i wiadomo wybrać NH, ale czy wszystko przemawia za. Zetor ma pojemność 4,1, teraz nie mają AdB a Dpfa można zastąpić wkładem i tak naprawdę nie mamy nic. Jeszcze cena to ok 185 k w najbogatsze wersji. NH pojemność 3,4, mocniejszy podnośnik, lepsza skrzynia, szersze opony, amort. przodu, kabiny. Który sobie lepiej poradzi z lekkim plugiem obrotowym?
    • Przez boromir13579
      Witam serdecznie,

Forum śledzę od dawna, jednak dopiero założyłem sobie konto. Dotychczas skorzystałem z wielu Waszych rad.
      Tym razem będę potrzebował Waszej pomocy w bardziej precyzyjnym pytaniu.
      Na początku chciałbym zaznaczyć, że podobnych tematów jest kilka, jednak niemal wszystkie są przestarzałe, nieaktualizowane, przez kilka ostatnich lat wyszły nowe modele ciągników.

Do sedna.
      Przyznano mi wniosek PROW. Na pierwszy rzut idzie kupno ciągnika w przedziale mocy 90-105 KM. Będzie to główny traktor. Gospodarstwo na ten moment 15ha. Do tej pory używałem Ursusa 3512 i Zetora 4430. Hodowla bydła głównie. Ciągnik powinien być dość kompaktowy, będzie pracować również z ładowaczem.
      Z chęcią rozważę każdą propozycję po dogłębnej analizie. Jeśli chodzi o mój "risercz" to na ten moment najbardziej przypadły mi do gustu JD 5100R, MF 5710 (czym się różni S od SL?), oraz Kubota M5095 albo M95GX. Czy ktoś z Was ma taki ciągnik i mógłby się wypowiedzieć na ten temat? Orientujecie się jaki jest koszt takiego ciągnika? Domyślam się, że JD najdroższy i z w miarę wyposażeniem to i 250tys netto wyjdzie.
      Brałem pod uwagę jeszcze NH, Case, DF, Zetora, Steyr. 
      Może jest jeszcze coś innego wartego uwagi?
      Proszę Was o opinie i sugestie.
      Pozdrawiam
    • Przez Seed105
      Witam. Zastanawiam się na JD 6095, class arion 410, MF 5710. Możecie coś doradzić?
    • Przez dziki19891
      Witam. Tak jak w tytule szukam ciągnika o mocy 250-300km w budżecie do 100 tys zł oczywisice maszyna używana, ma byc to maszyna główna, do ciężkiej pracy, orka pług rabewerk 6 skibowy plus wał cambella, siewnik amazone cirrus 4 metrowy oraz horsch terrano 6 m szerokości. dotychczas robił to 150 konny claas arion, lecz to już do niego zbyt dużo.Zdaje sobie sprawe ze bedzie to już maszyna pełnoletnia, i może mieć swoje humory, ale myśle ze z tym sobie poradze. Jakie maszyny ,moglibyście polecic?
    • Przez radek778
      Witam,
      szukam ciągnika do orania silnik prosty na 6 garów. kasa jak w ogłoszeniu czy polecacie szukać czegoś innego.? 
      Gość w okolicy sprowadził takiego case. jak sądzicie warto?
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-case-cs-130-CID757-IDzDI3K.html?fbclid=IwAR3hDIOGK_Ut5p3K1n5fKXRvCGp4HTDG6Q77iRkzhRSANMxhIfINWodP_GA#156080d1f6

coś podpowiecie? Pozdrawiam.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.