fox2kaa

JD 6330 problem ze skrzynią Power Quad Plus

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
fox2kaa    2

Witam. Mój znajomy posiada JD 6330 od 2010 roku i już od samego początku były problemy ze skrzynią, mianowicie szarpanie podczas zmiany kierunku jazdy, zmiana biegów ze sprzęgłem. Nie wie, czy to jest coś ze sprzęgłem, czy ze skrzynią. Odkąd jest zamontowany tur, traktor stał się jeszcze bardziej "agresywny" i trzeba trzymać cały czas na hamulcu,żeby czegoś nie pogiąć... Jeden ze znajomych stwierdził, że to być może wina czujnika sprzęgła, który się zacina... Im mniejszy bieg, tym bardziej szarpie, tzn. np. na biegu C2 jest w miarę płynnie, ale już na B3 to nie idzie wgl jeździć. Dodam, że skrzynia była kalibrowana przez serwis już dwa razy i za każdym razem nie było różnicy... Jedyne słowa od serwisanta "ten typ tak ma"... Jeżeli ktoś z Was miał taki sam problem, bądź wie o co może chodzić, proszę o pomoc. ; )

Wiadomość z agroFakt.pl

crvx40    9

to dość daleko mam chlopaka ktory mi serwisuje ciagnik jest dobrze obeznany w tym temacie. ja jestem Mazowieckiego a on jest ze śląskiego. Na PW przesle Ci jego numer wiec znajomy bedzie mogl.zadzwonic i zapytac co moze byc powodem takiego szarpania.

wojtaso    6

Jezeli kalibracja nie pomogła to prawdopodobnie do wymiany jest zawór modulacyjny. Pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Omniq
      Witam,
      Posiadam instrukcję serwisową do JD 7430 i 7530 Premium. Instrukcja w języku angielskim w formacie PDF, nie skan książek tylko porządny pdf. Mogę się podzielić gdyby ktoś potrzebował

• Przez maciejrol
      Witam.

Jestem uzytkownikiem john deere 6630.

1. Przy zmianie kierunku rewersem wciskanie pedalu rozsprzeglania nie jest konieczne, natomiast zmiana polozenia rewersu moze odbyc sie momentalnie z jazdy w przed na jazde w tyl, czy najpierw napolozenie N, a nastepnie w przeciwna strone? Jak najlepiej uzytkowac skrzynie Power Quad plus?

2 Czy z powodu zdyt duzych wychelen przedniej osi tls moze dojsc do uszkodzenia?

3 Przy obrotach okolo 1600 slychac dziwny dzwiek w okolicy przyrzadow sterowniczych. Jakby syczenie czy szumienie.

Prosze o pomoc i informowanie o mankamentach john deere 6x30

Pozdrawiam

• Przez Wuwo1
      Witam mam pytanie czy wychodziły takie skrzynie jak zakres A B C D  w  latach 1994  (E F) zaslepka i 4 pól biegi v max 35 km/h 
    • Przez jacek83
      Witam. W marcu 2010 kupiłem 6630 Confort, zrobiłem nim 450 mth, od początku użytkowania, po rozgrzaniu wyje hydraulika i orbitrol wydaje dziwne odgłosy podczas szybkiego obrotu kierownicą. Mam wrażenie, że ten ciągnik nie ma 130 km. Co o tym sadzicie i czy ktoś z was miał takie problemy. Czekam na odp.
    • Przez Kredens1337
      Ma ktoś jakieś namiary na mechanika działającego na podkarpaciu?
      John Deere 6330 miga kontrolka świec żarowych i jest sygnał dżwiękowy. Czasami nie dzaiła rewers, jedynie w pozycji jazdy (przad albo tyl) miga N
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.