Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Marcin4512

Sprzedam pług Eberhard Tiger 602 / 65y

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
pług
Marcin4512    8

witam.mam do sprzedania pług 3 skibowy obrotowy niemieckiej firmy Eberhardt.Plug jest idealny do c360 zetora 7211 7711.Sprzesaje ponieważ mam ciagnik za duzy do tego pluga. Oryginalna farba naklejki elementy robocze w bardzo dobrym stanie. Obrót na 2 węże.

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Piter333
      Witam 
      Koledzy mam problem z obrotem pługa lemken 2+1 siłownik na sprężynach.sprezyny są napięte a siłownik nie chce się złożyć. Jak naprawić albo co jest przyczyną. Pracował przy ciągniku ursus c 385. Proszę i pomoc
    • Przez Berpaw
      Witam. Montował ktoś lub ma krój w pługu euromasz?
    • Przez kamil5421
      Witam . Słuchajcie mam pytanie , może ktoś z was wie gdzie można dostać zamienniki ażurów do pługa Unia Ibis XXL S z 2010r. .. Niby Polska maszyna a jest z tym problem.
    • Przez Piszczu
      Witam.Jaki pług wybrać do ciągnika o mocy 110 KM? Pług używany,obrotowy
    • Przez eddi87
      Witam, Panowie jaka jest różnica miedzy odkładnicami 10/23 a 10/24 do pługa polskiego? Czy można je montować zamiennie czy muszę kupić konkretną? Sam nie wiem jaką posiadam i jaką mam zamówić. Mój pług na zdjęciu. Wiem tylko że jest śrubowa i na glinie u mnie kiepsko sobie radzi wiec chcę zmienic na kulturalną. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.