News
Zaloguj się, aby obserwować  
Marcin4512

Sprzedam pług Eberhard Tiger 602 / 65y

Polecane posty

Marcin4512    9

witam.mam do sprzedania pług 3 skibowy obrotowy niemieckiej firmy Eberhardt.Plug jest idealny do c360 zetora 7211 7711.Sprzesaje ponieważ mam ciagnik za duzy do tego pluga. Oryginalna farba naklejki elementy robocze w bardzo dobrym stanie. Obrót na 2 węże.

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez stachu12
      Wiem ze istnieje już taki temat, ale potrzebuję szybkiej odpowiedzi a w tamtym temacie brak odzewu później usunę temat  a mianowicie chciałem zapytać czy mtz z przednim  da radę  ciągnąć taki pług  waga pługa 1050 kg szerokość lemieszy 40cm klasa ziemi 2,3 teren troszeczkę  górzysty 

• Przez Myszyniec
      Witam. Co sądzicie o takim pługu Lemken Variopal 120 pług obrotowy 4 skibowy. Potrzebuję opinii 
      lemken.webp    
    • Przez Robert97
      Witam. Agencja przyznała tylko pług 3 skibowy obrotowy ale chciałbym 5skib bo ciągnik około 180km i tu pytanie czy ktoś użytkuje nowy pług w takiej kombinacji 3+2? Handlowcy odmawiają tego ale chciałbym wiedzieć czy są jacyś użytkownicy którzy jednak zaryzykowali.
    • Przez eddi87
      Panowie do 3-4 tys jakiej dwójki obrotowej szukać co by dokupił do niej jeszcze odkladnie, piersi, lemiesze.
    • Przez eddi87
      Panowie wie ktoś może co to za odkladnia na zdjęciu? Dodam że nie podorywkowa od grudziądza. Szerokość góra po lini prostej ok 54 dól 29-30. Szukam i nie mogę znaleźć nigdzie. Pług ma z 20 lat i orze super dlatego nie chcę go na straty spisywać. Plug robiony przez kowala lecz chyba odkładni raczej sam nie robil. 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.