Gość BestZetor

Końcówki wtrysku

Polecane posty

Gość BestZetor   
Gość BestZetor

Planuję wymienić końcówki w Zetorze 7211 i przeglądając oferty znalazłem taki produkt : http://sklep.tzmkalisz.pl/Koncowka-wtrysku-Zetor-5211-7745-MOTORPAL-1436(3,1865,358).aspx . Podobno te końcówki są dobre, ale trochę niepokoi mnie ich cena, gdyż wymieniając je kiedyś jedna końcówka kosztowała mnie ponad 100 zł. Proszę o opinie o tych końcówkach z linku lub zaproponowanie innych dobrych.

borsuk279    1

kolego ja korzystam z naszych polskich wzm i warunkiem jest tylko dokładna regulacja i umycie przed montażem a cena jest przystępna

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez S-Piotr
      Do wiosny jeszcze trochę czasu ale już chce zakupić dobre sprawdzone końcówki do rozlewania RSMu , z waszej praktyki w co warto zainwestować aby zakup był trafiony. Pozdrawiam Piotr z Legnicy. <_<
    • Przez szpeniek26
      Co się będzie działo z silnikiem jeśli będzie ustawiony zły kąt wtrysku, ile ciągnik może stracić mocy gdy mamy zle ustawiony kąt wtrysku?
    • Przez sebastianek91
      bardzo prosze o informacje jezeli ktos wie jakie powinno byc cisnienie na koncowkach wstryskiwaczy prosze o odpowiedz
    • Przez tombien
      Podnośnik w moim Zetorze od jakiegoś czasu zachowuje się dziwnie. Gdy zaczepię coś cięższego to po rozgrzaniu na podniesionych ramionach opuszcza trochę i podnosi z powrotem do góry. Po prostu "faluje" maszyną na podnośniku. Po opuszczeniu ramion słychać w środku obudowy podnośnika specyficzne brzęczenie-syczenie. Po wyłączeniu pompy dźwięk ustaje. Gdy zostawię podniesione ramiona w górze i zgaszę silnik to powoli się opuszczają. Szukałem informacji na ten temat ale zdania się różne: rodzielacz lub oringi w nim, zespół tłoka z cylindrem lub zawór przeciążeniowowy lub filtr oleju. Czy ktoś zna 100% procentową przyczynę tego zachowania?

Drugie pytanie: Żeby dotrzeć do rozdzielacza trzeba kabinę ściągać?
    • Przez michal9393
      Witam chciałbym się dowiedzieć jakiej firmy końcówki zakupić do tego zetorka, bo leją i na ile je ustawic???
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.