konradd

Kontrolki

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
konradd    0

Czy ma ktoś pojęcię od czego jest ta kontrolka DF M2385 ? Zapala się w momencie przekręcenia kluczyka i potem gaśnie. Będę wdzięczny za podpowiedzi.

post-49309-0-64848900-1438726982_thumb.jpg

Edytowano przez konradd

konradd    0

Dzięki za podpowiedź, ale to raczej mi na ciśnienie oleju nie wyglada. Logicznie rzecz biorąc ciśnienie oleju to zbyt wqzny parametr pracy, żeby kontrola jego była w formie doróbki. Co więcej na zegarze głównym jest wskqzanie ciśnienia oleju w silniku. Chyba, że tobie chodzi o ciśnienie w układzie hydraulicznym..? Bardziej bym się sklanial do tego że to jest związane z alternatorem. Ale z dugiej strony taka kontrolka na zegarze głównym też jest..

Przy normalnej pracy świeci w momencie przekrecenia kluczyka w stacyjce i podczas pracy jest zgaszona a potem dopiero zapala się po zgaszeniu silnika.

Wiadomość z agroFakt.pl

konradd    0

To jest silnik powietrzn..

Nie ma sensu zgadywac. Jeśli miał ktoś do czynienia z tym to niech się odezwie.
Dziękuję.

volvo1150    8

może masz tak jak u mnie w volvo czujnik awaryjności i jak masz małe obroty to się zapala jak sypiesz też włącz młócarnie na mniejszym gazie i zobacz czy miga

romek6340    206

W instrukcji w tym miejscu jest zegar od temp silnika to może zamiast niego dali dużą kontrolkę. U mnie nic nie ma, jest zaślepione.

Edytowano przez romek6340

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez arniormo
      Witam wszystkich mam takie pytanie małe gdzie moge dostać części do tego kombajnu sita,żmijki.części silnika a także łańcuch podajnika ziarna stalki na bagnety itp. ??
    • Przez Tybur1603
      Mam kilka pytań , ile kosztuje nowy agrofarm 430 GS? I czy jest to dobry traktor? Co najczęściej się psuje? Jego największe wady i zalety? Posiadam agrotron 135 mk3 i jest z niego bardzo zadowolony i chce się dowiedzieć co myślicie o agrofarm 430 GS?
    • Przez bel920
      w moim 1610 deutz padł silnik i teraz dylemat remont ok 10 tyś przynajmniej bo to model silnika F8L 513 na cylindrach 128 mm gdzie jeden zestaw kosztuje 2500 zl , może ktoś ma namiar na sklep z tańszymi zestawami naprawczymi ale tej średnicy bo są tanie ale nie ten rozmiar ,lub kupno innego silnika ale czy trafie na dobry i moje pytanie czy można ten model w moim deutz 1610 zamienić na inny silnik niż ten V 8 na np 6 cylindrowy o mocy przynajmniej 180 km jest to wykonalne , ktoś to robił , proszę o odpowiedzi
    • Przez mysza103
      Tak jak w temacie jaki wybrać .Ma być oczywiście nowy

• Przez DeutzDX110
      Witam wszystkich użytkowników!!! Chce zkupić kombajn Deutz Fahr 35.80 prosze o informacje na temat jaka jest wydajność, moc silnika wielkość zbiornika, jak jest z czyszczeniem i stratami a także jeśli ktoś wie jak jest z awaryjnością i dostepem części zamiennych. Ma on pracować na ok 120ha czy da sobie rade??? PROSZE O ODPOWIEDZI UŻYTKOWNIKÓW KTÓRZY MAJĄ TAKI SPRZĘT LUB GO ZNAJĄ. Z GÓRY DZIĘKI!!!
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.