Skocz do zawartości
rafciu

Wał Cambella Silo Wolff 160cm

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez piotrek4x4
      Witam może ktoś z was posiada taki zestaw i mógłby się podzielić informacjami na ten temat. pozdrawiam
    • Przez Crotaur
      Witam wszystkich serdecznie.
      Mam problem z hederem w kokmbajnie claas Senator, na bębnie wciągającym zboże do gardzieli, są druty, które przepychają. Jest ich po 4 i u mnie się obluzowały, poedejrzewamy, że się oberwały, albo coś w tym stylu, i tutaj moje pytanie :
      Jak się dostać do tych drutów, czy należy wyjąć cały ten wał zgarniający zboże -czy to możliwe? -czy jakoś inaczej? 
      Czy można to jakoś wzmocnić lub wymienić (te druty) ?  
      Te "druty" to swego rodzaju palce przepychające zboże. 

Czy miał ktoś podobny kłopot? Ja w kwestii kombajnów jestem laikiem, i bardzo ucieszyłaby mnie forma rady z poinstruowaniem, co i jak?

Pozdrawiam.
    • Przez bizonlukaszZ056
      Jak w temacie prosiłbym o opinie na temat tego pługa, czy ktoś go posiada i pracuje nim lub czy widział jego prace. Przymierzam się do kupna pługa i tu pytanie czy wart jest uwagi, kusi ceną i odkładnice kvernelanda i stąd moje pytanie. Czekam na odpowiedzi
    • Przez marcin14-90
      Witam jestem w trakcie zakładania przedniego napędu do 902 i nie wiem jaki wał mam kupić. Oś mam od szóstki z długim atakiem, mierzyłem tak na szybko i mi wyszło ok.108-109cm czy dostanę taki wał i jak bardzo się rozsuwa? Widziałem różne długości ale takiej nie.
    • Przez ArkadiuszMajewski
      Witajcie. Może ktoś orientuje się za ile sprzedam ten pług (Podlasie). Stan jak na zdjęciach. Chcemy zmienić na jakiś nieobracalny z zabezpieczeniem na kamienie. Będę wdzięczny za pomoc.