Skocz do zawartości

Polecane posty

Simsoniacz    0

Witam! Ostatnio nabyliśmy Kirowca t 150 k '82 i muszę doprowadzić skrzynię (nie idzie znaleźć biegów, znajduję tylko R,1 i 2 chyba..) do porządku.. Półbiegi również ktoś zblokował na stałe jak mi poprzedni właściciel powiedział. Również baardzo ciężko się kręci, tzn na wyższych obrotach idzie ukręcić ale tak się nie da jeździć :( ale z układem kierowniczym to takiego problemu nie będę miał, bo podejrzewam, że główną sprawczynią problemu jest pompa. Głównie prosiłbym o pomoc w sprawie tej skrzyni, a dokładniej prosiłbym oschematy, książki napraw bądź katalogi częśći jeśli ktoś ma :) Posiada ktoś wgl taki sprzęt tutaj?Jeśli nie w tym dziale napisałem to z góry przepraszam!

szwagier84    6

Witam kiedyś miałem taki ciągnik ale awarii skrzyni mnie było. Postaram się poszukać katalogu i książki obsługi tylko nie pamiętam czy nie sprzedałem razem z ciagnikiem.

Simsoniacz    0

Ooo byłbym bardzo wdzięczny, chętnie odkupiłbym to nawet, bo robię XT3'eta na oryginał z prawie wszystkimi szczegółami :) U mnie nie będzie za dużo pracował w polu, bardziej jako eksponat będzie :D Przygarnąłbym równiez info o kirowcach na części w kujawsko- pomorskim! :)

Edytowano przez Simsoniacz

Wiadomość z agroFakt.pl

jasko1993    10

Przed Grudziądzem od strony Brodnicy (nie pamiętam dokładnej miejscowości) miał gościu na złomie kilka takich zabytków

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez holik
      Witam, czy posiada ktoś z użytkowników takową skrzynie Inter-tech. Chciałbym zasięgnąć opinii i informacji na temat sprzętu. 

• Przez AdrKoz74238
      Witam mam pytanie dotyczące skrzyni w mf 590 czy da sie włożyć skrzynie mechaniczną od innego modelu ciągnika? A jak sie da to jaki jest tego koszt? 
    • Przez AgroRolnikŚląskiTeam
      Witam , drodzy koledzy i koleżanki mam problem z Pronarem 82 SA ... mianowicie ostatnio podczas wykonywania podorywki coś się zchrzaniło z silnikiem , jechałem normalnie na prawie maksymalnych obrotach i było okej aż nagle na uwrociu zdjąłem nogę z gazu i zauważyłem że silnik nie pracuję tak jak powinien i co ok. 2-5 sekund puszcza chmurę niebieskiego dymu i tak jakby na mocy stracił ponieważ podczas ruszania z dwójki drogowej na żółwiu ma problem się na pusto zebrać . Ma przepracowane 4000 mtgh i wcześniej (tak od 2400 mtgh) stopniowo coraz to bardziej zaczynał kopcić na czarno jak ruska lokomotywa bez obciążenia ( na pusto pod lekką góreczkę ) . Miał ktoś kiedyś taką przygodę ze swoim mtz`tem ?
      Dodam że na postoju na bardzo wolnych obrotach co 5 minut tak jakby na chwilę nie pracował na wszystkich garach i po chwili wydaję dźwięk jakby ciągnął 20t i szaro siwy dym 
    • Przez Maniek11001
      Witajcie koledzy .  Mam pytanie do posiadaczy Reni którzy robili juz remont silnika w swoim statku. Mianowicie chodzi mi o koszt naprawy silnika ( dolu) góra zrobiona na wiosnę. I czy u was też tak ciężko chodzi dźwignia od sprzegla? ( linka nowa ) czy da się to jakoś wyregulowac? 
      Renault caly mechaniczny, 
      Proszę i dziekuje za odp 
      Pozdrawiam 

• Przez tomiis
      Witam. Czy posiada ktoś schemat bezpieczników na odwrocie klapy gdzie one się znajdują, ponieważ nie wiem jaki bezpiecznik odpowiada za daną rzecz i nie wiem którego wymienić gdy np. zepsuje się wycieraczka. (pdf)

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.