flinkston86

MF3070 problem z hydrauliką,zatarta pompa-pomocy...

Polecane posty

flinkston86    0

Witam wszystkich i proszę o pomocne porady,kupiłem w Niemczech MF3070 z 1991r autronic, świeciła kontrolka od ciśnienia oleju w skrzyni nie przerzucał z Ana B.po wymianie filtra tego za kołem i oleju wszystko wróciło do normy...trochę pojeździłem na "pusto" no i zapiąłem talerzówkę,pracował z nią ok 5h i wracając do domu "brakło" wspomagania i reszty hydrauliki...okazało się że pompa hydrauliczna zajechana do takiego stopnia że aż ukręciło wałek z kołem napędowym.została założona nowa pompa Boscha nowy olej i filtr,przy pierwszej próbie prawdopodobnie ciśnienie w pompie "udusiło"silnik,więc rozebrałem zawór przeciążeniowy ten który znajduje się w prawej pokrywie skrzyni wyczyściłem i wyciągnąłem podkładkę.po odpaleniu silnik pracuje lecz hydraulika dalej nie działa-kompletnie nic,jest jeszcze taki objaw,gdy silnik pracuje i wcisnę sprzęgło to zaświeca się kontrolka od ciśnienia oleju w skrzyni i przedniego napędu/blokady.czego i gdzie szukać.od czego zacząć...?z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flinkston86    0

no właśnie że nie....traktor jak na ten rok to w bardzo dobrym stanie....nie wymordowany wszystko w oryginale,w porównaniu do tych które oglądałem na terenie kraju to niebo a ziemia...tylko ta awaria... :(

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flinkston86    0

nie działa hydraulika i działać nie będzie....:(ukręciło ośkę w nowej pompie....i to prawdopodobnie już w momencie tego zduszenia....:(nic nikomu na myśl nie przychodzi???może ten zawór jest w jakiś sposób uszkodzony??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj