Polecane posty

Piters182    28

Witam, miałbym odnośnie kilka pytań o elektryce w Dominatorze, pierwsza sprawa chodzi o czujnik poziomu ziarna, znaczy włączanie kogutów, jak to sprawdzić czy to jest sprawne, następnie nawiew nie działa, na chwile się włączył i przestał działać. 

Janek313    11

jak ten czujnik dziala od ziarna tak jak w bizonie? wentylator to rozebiesz i moze myszy cos zrobily czesto tak bywa w kombajnie

Piters182    28

no masz 2 czujniki  w zbiorniku, wyżej i niżej, może jakiś bezpiecznik lub przekaźnik.

Wiadomość z agroFakt.pl

kravter    37

koguta wlacza tylko ten czujnik nizej,(popchnij membrane reka i powinna sie walczyc kontrolka 70% i koguty ;) ) ten wyzej (90% zbiornika) uruchamia tylko kontrolke, sprawdz bezpieczniki w kabinie (u mnie sa od strony akumulatora w dachu kabiny ;) ) bezpieczniki pod pomostem od strony schodkow cale?

Edytowano przez kravter

Piters182    28

No rozumiem, ale przy włączonej stacyjce dotknąć ręką czujnika i koguty powinny migać, czy trzeba wszystko włączać, młocarnie itp, może zboże w zbiorniku musi jeszcze być?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez XaWi
      Witam w moim mercatorze przyspieszacz nie działa jak powinien gdy chce przyspieszyć rozdzielacz działa z dużym opóźnieniem zwalnia odrazu w czym tkwi problem mitowidla heder działa bez problemu problemu góra dół. Słowniczek od wariatora suchy. Co zrobić rozbierać rozdzielacz i sprawdzic. Proszę o pomoc
    • Przez classmercator
      Mam zamiar kupic kombajn Claas Mercator z roku 1988 co sądzicie o tym kombajnie??
    • Przez marekkucybala2
      Witam, czy ma ktoś na sprzedaż oponę/koło do Dominatora 98sl? Namiary na punkty zajmujące się sprzedażą opon też mile widziane. Jestem z okolic Piły, także poszukuję w promieniu do 100 km. Pozdrawiam. 

• Przez gelo400
      Heh od 1995 roku uzytkuje claasa matadora giganta rok prod.1965 i jak dotąd oprocz pasków wymienilem tylko pompke zasilająca.Silnik jest od forda pali doslownie na dotyk!! Heder 3.6metra.Jak na takiego starego dziadka to kombajn ten mnie zadziwia!! Moze ma ktos jeszcze taki kombajn na AF ?
    • Przez wij2323
      Witam. Mam taki problem że wyrzuciło mi olej ok 7 litrów z silnika perkins 6 . Nie poszła woda do oleju tylko po prostu wypchnęło taki pomarańczowy oring nasunięty na ośkę z lewej strony silnika , zaraz pod pompą wtryskową.  Nie wiem co to za element silnika , ale znajduje się pod pompą wtryskową.  Ma prostokątny kształt i wychodzi  z niego kilku centymetrowa ośka uszczelniona pomarańczowym oringiem. Ten oring wisiał lużno na końcu ośki i z tąd  poszedł olej. Co to jest za element silnika i dlaczego tam walnęło olejem. Po godzinie stygnięcia silnika miarka wskazywała zero oleju . Wcisnąłem palcami tą uszczelkę na swoje miejsce.  Dolałem jakieś 7 litrów i zjechałem do domu . W silniku nie słychać zadnych stuków , chodzi bez problemów.  Z góry dziękuję za pomoc.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.