Skocz do zawartości
News
Wielox123

Jaki paszowóz polecacie do 8m3

Polecane posty

Wielox123    2

Witam chciałbym wysłuchać waszych opini na temat paszowozów do 8m3 chodzi mi o nowy. Polecicie coś drodzy użytkownicy?

Wiadomość z agroFakt.pl

mfek3050    82

Może daf agro? Powinny się mieścić w cenie, jeszcze jest euromilk ale on już się nie mieści w cenie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Leser
      Cześć - Ma ktoś może ładowarkę lub ma znajomego posiadającego takie cudo pracujące w cięższych warunkach najlepiej przy bydle mlecznym? Jak sobie radzi ten model?:
      MF TH 6030 / MF TH 7030

Zależy mi tylko na takich modelach bo ich wymiary są najlepsze dla mnie - mam wąskie chlewy
      Dzięki za all info
    • Przez rolnikk70
      Witam planuję kupić pług Unia i proszę o opinie użytkowników dokładnie to ibis xm odkładnie long na ścinaczach ? Pozdrawiam
    • Przez radekjohn1640
      Witam Proszę o opinię na temat tej serii Case Z góry dziękuję za odpowiedź
    • Przez radekjohn1640
      Witam Proszę o opinie na temat ciągnika Massey Ferguson 6265, 6255, jakie z awaryjnością tych modeli, jak z pracą skrzyni biegów ? Z góry dziękuję za odpowiedź
    • Przez grzegorz19941
      Witam, niedawno kupiłem paszowóz strautmann verti mix 1050. Paszowóz posiada komputer tylko jest pewien problem- nie mam zielonego pojęcia jak nim się obsługiwać. Komputer to moba mc 1050. Jeżeli ktoś ma taki komputer prosiłbym o wytłumaczenie od czego poszczególne klawisze. Pozdrawiam serdecznie Grzegorz

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.