qedro

Problem z podłączeniem altelnatora.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
qedro    0

Witam. Otóż mam problem z podłączeniem alternatora w ciągniku znajomego T-25. Zakupił ciągnik z instalacją praktycznie całą zniszczoną. Zdjęcię podglądowe widoku alternatora.

pre_1436302084__213656849_5_644x461_alte

Serdzecznie proszę znawców o pomoc w podłączeniu tego. Z tego co wyczytałem jest to radziecki altek stosowany również w pojazdach GAZ UAZ czy wołga więc sądzę że regulator napięcia musi być zewnętrzny. Pytanie jaki by się nadał i jak to wszystko podłączyć. Z góry dziękuję za pomoc.

Snajper20    5

Regulator to najlepiej jak bys kupil orginalny do tego alternatora czyli poszukaj od uaza ;)  A jak to podłączyć wszystko to proponuje postudiować troszke schemat instalacji  T25 i schemat instalacji od Uaz. Najlepiej  jak byś miał regulator juz to wtedy by szlo jakos to sensownie połaczyć. Z tego wiem kazdy rozne rodzaje regulatorow sa i roznie sa one  podłaczane http://www.mojuaz.com/technika/elektrykauaz.jpg

Edytowano przez Snajper20

Mikua    11

Najprościej bedzie jak na szrocie kupić alternator od osobówki z wbudowanych regulatorem, konstrukcja wytrzymała, podłączasz tylko plus i lampke wzbudzenia, mały koszt i nie warto sobie komplikować roboty.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez matr182
      Witam was Panowie  pytanie mam związane z t25  ostatnio tak się zastanawiałem i chciał bym się dowiedzieć i poczytać waszych opini w związku z odpalaniem t25 
      a mianowicie zastanawiałem się czy do t 25 dało by radę zamontować silnik rozruchowy jak był w starych mtz i pochodnych czy dało by radę i gdzie taki silnik można znaleźć 
      piszcie co o tym myślicie 
    • Przez romanewas
      Witam
      Chce dokupić TURa do T25 ale mam potrzebę aby był to ekstremalnie wysoko podnoszący TUR. Wysokość jaką bym chciał osiągnąć to nawet 5m (a nawet 5,5 ;)! Czy jest to możliwe?? Chce podnosić materiały budowlane na budowie która będę niedługo zaczynał i gdyby się tak dało to było by to doskonałym ułatwieniem dla mnie... Czy dobry podnośnik po podniesieniu TURa nie będzie opadać? To kolejna ważna kwestia. Dodam, że nie potrzebuję dużej siły podnoszenia. Ewentualnie może jakieś podnosniki o ekstremalnie długim skoku i drugi punk ich montażu zaraz przy kabinie? Czekam na wszelkie sugestie.

• Przez szop01
      Witam wszystkich forumowiczów, pojawił się problem z podnosnikiiem w t25, żeby podnieść coś cieższego trzeba mocno gazowac i trzymać dźwignię rozdzielacza w górze. W czym może tkwić problem? O czego zacząć szukać czy wina leży po stronie pompy czy rozdzielacza.
    • Przez Kowalus00
      A wiec witam wszyskich jestem nowy. Posiadam Władymirca T25 bez kabiny:/ Chciał bym kupic kabine i moje pytanie jest takie czy do władzia podejdzie "buda" z c-330? bo widziałem nowe bardzo ładne.
    • Przez Pawel0418
      pług do śniegu w fazie testów.W planach jest hydrauliczne sterowanie prawo-lewo 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.