Skocz do zawartości
Janek313

fendt 309ci błąd ee27

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Fendt
Janek313    11

witam mam problem wyświetliło mi sie błąd ee27 nie wiem co to znaczy w instrykcji nic nie pisze o tym błędzie rok fendt to 2007

Wiadomość z agroFakt.pl

Boniek88    0

Poradziliście sobie z tym błędem? Mi świeci to samo w 308 Ci z 2008 r. Jaka przyczyna tego błędu?

Boniek88    0

To jest uszkodzony czujnik ciśnienia oleju silnika.

To jest uszkodzony czujnik ciśnienia oleju silnika.

adrian1978    9

Żarówka :)

Oczywiście pół żart. Przełącznik, bezpiecznik, kabel, styk, przekaźnik, zwarcie, rozwarcie. A więc na odległość trudno stwierdzić. Multimetr czy probówka i do dzieła!

fiat666    0

który przekaźnik jest odpowiedzialny za kierunki? i gdzie szukać przerywacza, za nic nie mogę go znaleźć

fiat666    0

Chciałbym jeszcze dodać, że świateł awaryjnych też niema, po włączeniu przycisku swiateł awaryjnych zapala się tylko czerwony trójkąt na włączniku (od awaryjnych) i świeci na stałe .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez burciówka
      koledzy mam problem z przednim napędem w fendzie 309C.Napęd jest  cały czas włączony.sprawdziłem włącznik i zawór i jest wszystko ok. Czy może być taka opcja że stanoł zawór ciśnienia.  Prosze o pomoc.Pozdrawiam                                                                               
    • Przez daniello7745
      Pytanie od "świeżego" użytkownika Fendt'a. Gdzie znajdę złącze przewodów elektroniki "E"? W instrukcji, którą posiadam, opisane są konkretne piny, ale nie wiem, gdzie szukać tego złącza. Potrzebuję tego do sprawdzenia ciągłości przewodów od czujnika poziomu paliwa, ponieważ wskaźnik "pływa" od max do min. 
    • Przez Pavel
      Co myslicie o tym ciagniczku-ma moze ktoś jak tak to jakie spostrzezenia?
    • Przez fenti
      Witam, 
      w fencie 308C silnik Deutz BF4M1012EC przybywa oleju w silniku olej ma kolo czarny (nie kawa z mlekiem) więc pewnie to paliwo 
      tylko nie wiem czy to wina tylko pompowtrysków czy jest jakaś inna możliwość?????
    • Przez kozak1
      Witam jaki powinien być luz zaworów u fenda farmer 309c z silnikiem deutza BFM 1012  (na ssącym 0.3 a na wydechowym 0,5 ????????) Pilnie proszę o odpowiedz z góry dzięki