Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
PronarekP5

Ceny przyczep

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ceny
PronarekP5    25

ile może kosztować przyczepa D-47, 5t. która ma do remątu burty opony każda inna ,podłoge hamulce i oświetlenie??

i ile może kosztować przyczepa 3,5t. sztywna w stanie db. do remątu hamulce i światła

samo    3

wujaszek ze 2 lata temu kupił autosana 4,5t do remontu ( koła i rama nie ruszana) i dał za nia 1 tys. w remont wsadził 2 tys a może i wiecej i jest. oczywiście remont robił sobie sam a blachy na byrte nie byłu nowe

Wiadomość z agroFakt.pl

Piotras    2
wujaszek ze 2 lata temu kupił autosana 4,5t do remontu ( koła i rama nie ruszana) i dał za nia 1 tys. w remont wsadził 2 tys a może i wiecej i jest. oczywiście remont robił sobie sam a blachy na byrte nie byłu nowe

Kolego za 2 tyś to cały towar kupił by nowy bez przesady znowu taki towar nie jest drogi.

corrado    217

A właśnie ile mogła by kosztować tak 6 tonowa do remontu obojętni jaka.

Chrzestny handluje przyczepami ,ale sprzedaje które sam robi po 6-7tyś.Jak nie sprzedał to ma fajną 12 tonówkę za 11tyś bodajże.Jakby co to kontakt na PW GG albo tu napisać to zęrknę.

tommy66692    10
ej

Co ten post ma znaczyć? "ej" to mozesz sobie mowic do swojej krowy a nie na forum, po za tym jeszcze raz takie cos i ban :D

zetor    3

gosciu szkoda że dostałes bana tylko na 10 dni. aha...ej to sobie powiedz do krowy nie do mnie bo ja chciałem ci pomóc a jak nie pasuje to sobie sam szukaj ceny

rolas13    0

za autosanke w bardzo dobrym stanie dasz gdzies 8 tysięcy chandlarz tyle mi dawl ale nie chcialem sprzedac poniewaz jest on leciutka i nie zniszczona

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez danex
      Witam

Jeśli macie jakieś cenniki kombajnów zbożowych to wrzucajcie. najbardziej zależy mi nA JD

pozdrawiam
    • Przez robertbara
      Piszcie ceny nowych rozrzutników do obornika. :blink:

Mam 2-osiowy rozrzutnik 4 tonowy i chcę kupić nowy identyczny, tylko z podwójnymi burtami do zielonki (potrójne sam dorobię), np. Brzegu RT-6.
      I tak obornik prosto z obory idzie najpierw na kupę w pole, a dopiero tam jest po przelasowaniu wywożony. Dlatego decyzja o małym rozrzutniku.
      Niestety na forum nie znalazłem postów poświęconym temu tematowi.

Pozdrawiam!
    • Przez kamik90
      New Holland t7.175
      Moc znamionowa silnika: 110 kW / 140KM
      Skrzynia biegów: półautomatyczna Semi Power Shift 19x6 ECO 40km/h Range CommandTM,
      radio,klimatyzacja,fotel pasa¿era,koła 650/38,hydraulika na elektrozaworach,podłokietnik sidewinder II z wyswietlaczem,4pary wyjsc hydraulicznych,wolny spływ,tuz przedni,miekka os,fotel pneumatyczny.    Cena 305 300 PLN netto (375 519 PLN brutto)
    • Przez coolman111
      Witam wszystkich forumowiczów . W tym temacie prosiłbym o pisanie postów związanych z cenami nowych ciągników Fendt i Massey Ferguson. Więc jeśli ktoś zna ceny tych maszy to do dzieła . Pozdrawiam!