-
Podobna zawartość
-
Przez Miki7211
Po wstępnych oględzinach działu zboża stwierdziłem ze jest masa podobnych tematów. Dla tego zakładam ten temat i go przyklejam po to zeby wszystkie wasze problemy dotyczace zbóż ozimych opisywac własnie tu
-
Przez jafar21
Witam, mam 40 tuneli foliowych. Przez 10 lat miałem pomidory a przez kolejne 10 lat mieliśmy ogorki.. Uprawa jest nieopłacalna, walczymy z przędziorkiem i niestety nie jest do zwalczenia.. problem jest również że zbytem. Co myślicie o uprawie fasolki szparagowej w tunelach ? Może macie jakieś pomysły na wykorzystanie tych tuneli ?
-
Przez warzywnik
Witam .
Czy ktoś widział coś takiego jak siewnik punktowy do warzyw , ze swoim silnikiem ?
Ostatnie znalazłem na olx .
Piszą że są włoskiej marki WIZARD .
Co o tym sądzicie ?
-
Przez mustafakali
jakich herbicydów używacie do jesiennych zabiegów jakie dawki i ile wychodzi wam na hektar no i oczywiście jak oceniacie ich działanie?
-

Rekomendowane odpowiedzi
Jęczmień ozimy oprysk chwastobójczy
Ursus C-360-3p & Biardzki 600/12
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się