Skocz do zawartości
kaseton

Włącznie pompy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kaseton    4

Witam w moim c 330 żeby włączyć pompe hydrauliczną trzeba tak mocniej popchać, nie tak jak wałek wom, bo wom lekko wchodzi.

Włączam to oczywiście jak jest włączony 2 stopien sprzęgła

Wiadomość z agroFakt.pl

Vectra16v    0

wajchy do womu używasz częściej niż wajchy od włączania pompy więc jest bardziej wyrobiona

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Oleksy
      Gdzie znajduje sie zawor odblokowywujacy cala hydraulike z przycisku? Zrobilo mi sie jakies zwarcie bo smierdziako spalenizna I maszyna nie reaguje na odbkokowany przycisk.
    • Przez Daniooo
      Witam wszystkich! Mam problem z moim Same a dokładniej hydrauliką, problem polega na tym że słabo podnosi podnośnik, często przy podnoszeniu ciągnik się trzęsie a jak dodam  gazu to jeszcze bardziej, ma słaby udźwig, czasami np w czasie orki czy gruberowaniu chce podnieść maszynę a podnośnik nic nie podnosi muszę wtedy ruszyć np do tyłu lub przodu i dopiero zaczyna podnosić. Czyściłem filtr od hydrauliki bo nie mogłem dostać nowego, zmieniłem olej i cały czas bez zmian. Nie mierzyłem ciśnienia na wyjściach bo nie mam przyrządu do tego ale kipowałem 8t przyczepę i bez problemu daje rade.
      Mam jeszcze pytanie w którym miejscu znajduje się ta pompa?
      Z góry dzięki za podpowiedzi
    • Przez max2505
      wiem że moja wypowiedź dla niektórych może brzmieć z deka śmiesznie, i w sumie zastanawiałem się czy w ogóle zacząć nowy topic.

Do wytłumaczenia mojego pytania chce uzyć fotki z galerii. Mam nadzieje że nikt się z tego powodu nie obrazi. http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?aut...i&img=23543

Otóż jakiś czas temu kupiłem 30 z nie kompletną instalacja hydrauliczną. W miejscach gdzie są podłączone na tym zdjęciu węże hydrauliczne i czerwona rurka są u mnie zaślepki.

Nie mam instrukcji, więc nie mam innej metody niż zapytać :
      - ile wyjść hydrauliki zew jest w 30 z kompletną instalacją hydrauliczną (z rozdzielaczem na błotniku). ( z tego co słyszałem to 3 ale nie wiem na pewno)
      - czy czerwona rurka to jest jedno z nich??
      - czy da się bez rozdzielacza (tego na błotniku) w jakiś inny sposób podłączyć wąż hydrauliczny od wywrotki?? jeśli tak jak steruje się wtedy wywrotem??
    • Przez KamilMaj
      Chciałbym się wam poradzić gdyż w zime wzieliśmy się za c330 i mieliśmy problem z opadaniem podnośnika i tura także brat oddał dolny rozdzielacz (pod siedzeniem) do regeneracji, i wszystko fajnie tylko że cena tej regeneracji nie spodobała mi się bo wyszło ino 100zł, przyszła wiosna, podczepiłem pługa 3 małego grudziądza i okazało się że opada nawet z taką lekką maszyną, no to odrazu padło że cylinder porysowany lecz pod pieliśmy ostatnio tura i tur tez opada i tak się przypatrzyłem i gdy podnosze tura to podnosi się minimalnie podnośnik i pytanie czy moja diagnoza dobra że rozdzielacz dziadosko zrobiony? Mamy się za to brać i od czegoś trzeba zacząć, i dodam że słabo podnosi, ma rozdzielacz coś do tego?
    • Przez Kicu
      Witam was ponownie otóż mam taką sprawę do was byliśmy w sklepie pytać sie o rozdzielacz do pompy hydraulicznej w c-330 ten kolo siedzenie nie na błotniku. Okazało sie że sa 2 typy owej części czyli po regeneracji i nowy cena po regeneracji 300 zł a nowego 489 zł. I mam do was pytanie czy jest sens brania używanego ale po regeneracji czy nowego nie wiem jak jest z tymi po regeneracji ale słyszałem że długo nie pociągnie. Miał z was ktoś taki problem ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.