Polecane posty

LukaPro    1

witam!!! mysle nad owijarka samozaladowcza Mascar5100 Moze ktos podzielic sie opiniami? dzieki z gory.

Kasia22    541

Moim zdaniem, nadaję się do większej ilości bel, jakie będzie miała do owinięcia, ogólnie fajna owijarka, nie uszkadza folii można Nią owijać w czasie podjazdu pod kolejną belkę, co skraca czas pracy, no i co najważniejsze można bez problemu owijać nią nie regularne bele :) 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Buncol
      Witam Chciałbym poprosić o pomoc.
      Mam zamiar podczepić owijarkę do swojego Władymirca, ale jak zrobić wejście hydrauliczne na 2 końcówki, aby rusek mógł owijać baloty?
      Z góry dziękuję za pomoc.
      Pozdrawiam
    • Przez Ganiek
      Witam tak jak w temacie owijarka nie zlicz mi obrotów magnes i wszystko jest dobrze ustawione przewód nowy a ona nadal nie zlicza myślę że problem tkwi w tym pilocie lecz prosił bym o wypowiedź kogoś kto miał taki sam problem  
    • Przez restrukturyzacja2016
      Witam, zastanawiam się nad kupnem nowego sprzętu, mianowicie owijarki do bel. Nie do końca jednak wiem na czym polega sama "idea" owijania. Dlatego piszcie w komentarzach, jakie trzeba mieć wejścia w traktorze itp., jak się obsługuje, są jakieś piloty, czy to samo się wyłącza po zwinięciu itp? Czy ursus c-360 będzie dobra do owijania własnie takim sprzętem siano-kiszonki. Czy może lepszym rozwiązaniem będą po prostu worki do balotów na kiszonke, "wsadzic", czy nie zakisi się wtedy dobrze?

Pozdrawiam,
      czekam na odpowiedzi.
    • Przez restrukturyzacja2016
      Kilka dni temu zakupiłem nową owijarkę do bel (dla ciekawskich, firmy Marco-Polo). Oczywiście w komplecie znalazł się licznik "Marco-Polo". Na sprawdzenie maszyny, spróbowałem zrobić kilka obrotów bez beli. Zauważyłem jednak, że LICZNIK nie liczy obrotów stołu. Co może być tego przyczyną? Ustawiłem go przykładowo na 16 obrotów, no i ogólnie go Włączyłem, a on cały czas pokazuje 0. Za małe obroty traktora, a może ten magnes co się prawie styka z śrubą NIE ŁAPIE SYGNAŁU ELEKTRYCZNEGO od stołu?

Czekam na odpowiedź,
      P O Z D R A W I A M !
    • Przez ArekKowalewski
      Witam. Czy posiada ktoś owijarke Unia Twister i chciałby podzielić się opinią na jej temat (jakość wykonania,sprawność, czy występują jakieś usterki). Z góry dziękuję za pomoc

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.