Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Siemka może są tu Hodowcy koni i się orientujące w jakiej cenie są młode źrebięta mam do sprzedania ogiera ma 10 mies może ktoś wie ile za niego mogę dostać pozdrawiam Narka

Edytowane przez andrzej2110
Ortografia
Opublikowano

Noo od razu mu 10 tys dajcie:) Przede wszystkim należy zapytać jaka jest rasa źrebięcia i czy ma pełne pochodzenie. Jeśli tak to jakie. Na 3 tysiące to na pewno nie licz, chyba że jakieś doskonałe pochodzenie.

Opublikowano

Mogłeś zapytać tutaj http://www.agrofoto.pl/forum/Konie-t5858.html

 

Hmm jak byś napisał o pochodzeniu to by było wszystko jasne ale jeśli nie ma pełnych papierów to nie więcej jak 2 tys.

W takich przypadkach kupujący patrzy się na wagę konika no a teraz za kg w moim województwie płacą od 3 - 5 zł a w sąsiednim do 6 zł. Także musisz się liczyć z tym że jak ktoś przyjedzie do ciebie go kupić to zapyta się o wagę przemnoży to przez cenę i da ci taką kasę :lol: No chyba że mały ma pełny rodowód i może być reproduktorem.

Opublikowano

Jeśli ma 10 miesięcy i był odpowiednio żywiony to powinien mieć ok. 500 kg. U mnie można by było za niego wyciągnąć 6 zł za kilo jeśli miał by paszport i zaświadczenia od lekarza ze jest zdrowy :lol: pozdro:)

Opublikowano

Witam. Ja mam parę sztuk klaczy w domu, szkoda że to nie jest klacz to może bym dokupił :lol: . A ceny u nas za takiego to coś około 5-6 zł/kg różnie bo to się zmienia często

Opublikowano

W Małopolsce cena strasznie spadła :) ja sprzedałem roczną klacz śląska za 2 tys wiec za 10 miesięcznego ogierka tak do 2 tys możesz krzyczeć jeśli oczywiście ma paszport.

Opublikowano (edytowane)

O to do d*p... u was u mnie myślę że bym jakieś 5 zł za kg za takiego ogierka dostał ale nie wiem dawno nie byłem. śląskie

Edytowane przez andrzej2110
cytowanie posta wyżej
Opublikowano

1000zł do 2000zł ale jak dają 1500zł to nie jest źle. Ogierki są tylko na rzeź bo z tego nic niema. Zimnokrwiste mam na myśli bo śląskie to nawet na rzeź nie chcą hehe. Czasem można wcisnąć jakiemuś laikowi za większą cenę :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez burtek
      Witam serdecznie,
      w swoim nabytym nie dawno gospodarstwie posiadam 3 duże psy (dwa bernardyny i jeden owczarek niemiecki). Psiaki karmie resztkami z jedzenia, chlebem oraz kupuje im kości z mięsem z masarni. Chciałbym jeszcze kupić im karmę, aby poprawić ich wygląd. Jaką dobrą i tanią karmę polecacie dla psiaków? Jak Wy karmicie swoje psy?
    • Przez xyz23
      Witam, potrzebuje info o skupach królików lub firmach tym się zajmujących jak na razie znalazłem jedną.
    • Przez claricesmith55
      Wyobraź sobie, że Pat, młoda badaczka rolnictwa, adoptuje szczeniaka rasy Maltipoo i rozpoczyna badania nad zrównoważonym systemem hodowli zwierząt. Jak Pat może opracować model rolnictwa hodowlanego, który uwzględnia etyczne traktowanie zwierząt towarzyszących, takich jak jej Maltipoo, a jednocześnie rozwiązuje problemy związane z wpływem na środowisko, globalnym bezpieczeństwem żywnościowym oraz tradycjami kulturowymi związanymi z produkcją zwierzęcą  zwłaszcza w regionach, gdzie hodowla zwierząt stanowi podstawę utrzymania?
    • Przez AgroRolnik303
      Witam, jaką najlepiej wybrać linkę do wyciągu obornika? Która byłaby najtrwalsza? Zdjęcie podglądowe. Teraz miałem jakąś 12 mm ale nie przetrwała za długo.

    • Przez Ksawery
      Witajcie czy deszczówkę można podawać zwierzętom tak na stałe? Chodzi mi o konie jakie są wasze doświadczenia?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v