Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
adam89k

Fiat 680

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Fiat
Mikruss    121

prosty jak budowa cepa, 3 4 bieg synchronizowany, czesci tanie jak barszcz (w necie pe;no tego), silnik bardzo zrywny i oszczędniejszy od perkinsa podobnej mocy.

adam89k    28

a wiesz może gdzie znajduje się wlew oleju do skrzyni i czy hydraulika jest oddzielna czy połączona ze skrzynią..

Wiadomość z agroFakt.pl

Mikruss    121

Połączona ze skrzynią, wlew jest jakby za tylnym górnym zaczepem. Ile dokladnie wchodzi nie pamiętam ale 45 litrów na pewno.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Razzor
      Witam jakie są wasze opinie na temat traktora renault 95.14 RS, 85 KM, silnik MWM, skrzynia i rewers mechaniczny,czy jest godny uwagi?
    • Przez GospoOS
      Panowie wyswietlił mi sie taki kod a nie mam książki serwisowej na tą chwile oczekuje pomocy z góry dzieki
    • Przez crisis
      Witam jestem uzytkownikiem traktora fiat 45 66 dt mam go od 3 tyg i z racji ze nie znam sie na mechanice mam kilka pytan odnosnie mojej maszyny ,otóz zauwazylem ze kopci z odmy i po odkreceniu kroka wlewu oleju to leci dymek oraz gdy zmieniam zakres 2 lewarkiem na srednie biegi i wsteczne to wchodzi bez zadnego oporu czego nie ma w najwolniejszym i najszybszym zakresie wciskajac je czuc opor. Z gory dziekuje za pomoc .

• Przez Carbo234
      Czy w FIATAGRI 82-94 da się zmienić olej w skrzyni? nie mogę znaleść olejów przekłdniowych. Jak tak to jaki olej polecacie
    • Przez Dawid1156
      Witam, poszukuje instrukcji obsługi do ciągnika claas axion 810 lub chociaż do komputera cebis rok 2010, dzieki za pomoc. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.