-
Podobna zawartość
-
Przez yacenty
Drodzy AgroFotowicze.
Podbijamy Agrotech.
Potrzebujemy chętnych do udziału we wspólnej wycieczce po targach, która będzie miała miejsce w piatek i sobotę 10-13.
Chętnych proszę o kontakt.
Idea działania jest zbliżona do Agritechniki i ubiegłego Agrotechu - będziemy chodzić po targach odwiedzać stoiska naszych partnerów i robić show.
Każdy kto dołączy do Teamu AgroFoto.pl otrzyma od nas jedyną i nie powtarzalną bluzę z kapturem AgroFoto.pl
Czekamy na zgłoszenia. Ilość miejsc ograniczona!!! Kto pierwszy ten lepszy.
W ramach wycieczki każdy z uczestników otrzyma zadanie do wykonania - bardzo proste ale za razem bardzo miłe :-)
Czekam na chętnych.
Poniżej lista zgłoszonych osób:
Piątek:
Sobota:
Niedziela:
-
Przez yacenty
Witajcie
codziennie o godzinie 13 spotykamy się jako grupa AgroFotowiczów na stoisku Farmtrac Hala A Stoisko 5.
Zapraszam w imiemiu Farmtraca i AgroFoto.pl
-
Przez marcin1832
Do sklepu rolniczego (AGROMA) wchodzi rolnik i pyta sprzedawcę:
- Czy są lemiesze?
- Są ale razem z pługiem.
Po chwili gospodarz się pyta:
- A czy są zęby do bron?
- Są, ale razem z broną.
Gospodarz zdenerwowany wychodzi.
Sprzedawca za nim woła:
- Gospodarzu, macie jajka?
- Mam, ale razem z ch...m!
-
Przez Iva
Następne targi zbliżają się wielkimi krokami . Największe w województwie kujawsko-pomorskim,odbywające się w Minikowie (na trasie Naklo-Bydgoszcz/Bydgoszcz-Naklo,DK10) targi AGRO TECH w tym roku odbęda się w 1 weekend lipca,tj.5-6.07 .
W sobotę zaczynają się dla zwiedzających od 10:00 (dla hodowców od 8:00) trwają do 17:00
W niedziele zaczynają się od 9:30 dla wszystkich (zwiedzający+hodowcy) i kończą się o 17:00.
Na tegoroczne pokazy przewidziano paradę ciągnikow gigantów,maszyny uprawowe,opryskiwacze i tematyczny pokaz : kola bliźniacze a zużycie paliwa .
Parking będzie jak co roku platny-5 zl .
Po caly program targow jak i po liste wystawców(jest już opublikowania) zapraszam tu -> http://www.agro-tech-minikowo.pl/
To kto się wybiera ?
-

Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się