pawlox

Renault 95.14 1986r. POMOCY

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawlox    0

Witam

Wymieniłem pompowtryski na nowe i nadal mi ciężko pali.Jakby paliło na 2 tłoki i po czasie wchodzi na obroty i silnik pracuje normalnie.

Czy jest możliwe,że za słabe ciśnienie daje pompa paliwowa lub czy może schodzić paliwo?

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/80497-renault-9514-1986r-problem-z-hamulcem/  --->tutaj jest poprzedni temat,jeżeli było by coś potrzebne.

Dziękuje za każdą odpowiedź.

Wojtek987    62

Jak coś to wtryskiwacze (lub końcówki) Jeśli po wymianie jest tak jak przed to prawdopodobnie pompa nie podaje paliwa.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Sąsiad ma 551s jak był zimny to palił na dotyk a jak gorący to kręcił i kręcił z bólem w końcu odpalał.Mechanik powiedział ze pompa do regeneracji bo dawała male ciśnienie na gorącym silniku bo pod wpływem temperatury paliwo było już odrobine rzadsze i nie dawała rady dać takiego ciśnienia jak na zimnym paliwie.Po regeneracji odpala bez problemu.

Wiadomość z agroFakt.pl

Wojtek987    62

Ja tak mam w kombajnie z perkinsem 6 ale mi wcale nie chce złapać (jak jest baaardzo goracy) ale jak złapie to na wszystkie a nie że nie równo chodzi.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez wojtek1312
      Witam rozważam zakup ciągnika Renault i prosił bym o parę opinii i wskazówek czy warto kupić i na co zwrócić uwagę. I czym się różni model 110.14 od 110.54 Gość mówił że będzie miał renowke 110 i nie wiem co tam dalej dokładnie ale ponoć 92 rok i skrzynia z 3 polbiegami i tu pytanie jak one mają z tymi polbiegami na jakiej zasadzie to działa? I jak jest z pod nośnikiem u nich czy lepiej szukać z ehrem?
    • Przez las4341
      Podczas jazdy z wyłączonym napędem zauważyłem szarpanie przednich kół , jeżeli załącze przedni napęd szarpanie ustaje . Co to może być ? Winne są luzy na sworzniach ?
    • Przez DEMONxXx
      Witam jak wygląda tryb awaryjny skrzyni Tractonic 24/8 w Renault 110-155.54?
      Pytam bo w mrozy giną mi połówki działa tylko rewers i nie wiem czy to tryb awaryjny czy może jakaś awaria.
      Dodam ze półówki i rewers są na tych samych przesówkach wiec raczej mechanicznie nie ma problemu raczej w elektryce lub elektronice
    • Przez RenoTeam
      Proszę o opinie Renault 155.54 tz rewers elektro hydrauliczny pół biegi i ehr. Głównie interesują Mn opinie posiadaczy. Rocznik 95 przedni tuz. Liczę na odpowiedź 
    • Przez Bobas233
      Wotam . Pytanie kieruje do posiadaczy tych ciagnikow a mianowicie. Wedlug mnie podnosnik nie podnosi maszyny na taka wysokosc jak trzeba . Pług dzwiga jakies do 10cm nad ziemie i dalej jjz nie pojdzie . Patrzalem na inne modele u innych użytkowników to dzwiga duzo wyżej . Co może być przyczyna ? Silowniki wspomagające sa za krótkie ? Prosze o.jakas pomoc w tej sprawie;)

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.