Skocz do zawartości
krzysiu12

zgrabiarka kuhn GM300

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
krzysiu12    4

Witam, nie dawno stałem sie posiadaczem zgrabiarki marki kuhn gm300.

Mam takie pytanie czy dało by rade wyjąc te rurki i kołki rozporowe zastąpic zawleczkami rurkowymi?

Chciałbym żeby zajmowała mniej miejsca w garazu i chciałbym wiedziec czy nie przeszkadzała by w niczym taka modyfikacja?

krzysiu12    4

Z góry przepraszam ze post pod postem, ale mam jedno pytanie.

Mianowicie do czego jest to cos pokazane na zdjeciu? Czy tam sie dolewa olej? Wybiłem kołki lecz niestety nie moge tego wyjąc.

http://bankfotek.pl/view/1894066

Bardzo prosze o odpowiedz.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Silver
      Witam!
      Musze kupić jakąś zgrabiarkę bo za dużo czasu i paliwa tracę ze starą 5cio gwiazdową, moim zdaniem najlepsza zgrabiarka to gwiazdowa, tylko że stara już sie całkiem rozleciała prawie i trzeba coś nowego i nie wiem czy taka na 9 tależy to dobry pomysł bo za 3,7 tyś to nawet starej karuzelki nie bardzo kupię ale nie podoba mi się że te 9 tależy na takiej samej ramie i małe kółka są, z kolei zawieszana 6 tyś kosztuje, może i Vka ma większą szerokość roboczą i nie ściągnie ale jak z wysokością roboczą bo na kołach idelalnie kopiuje teren a jak jest z tymi zawieszanymi?
      A może ktoś próbował zawieszaną na 4 gwiazdy do tura czepiać zeby ciągnik nie wgniatał nic kołami,
      coradzicie>? :rolleyes:
    • Przez dragon1010
      Witam, ma problem ze zgrabiarką pottinger top 33n. Problem polega na tym jak dostać się do koła talerzowego. Odkręciłem śruby od spodu koła talerzowego, ale dalej nie chce zejść. Rozkręcał ktoś coś podobnego i wie jak się do tego zabrać? Dodaje zdjęcia: 

• Przez marcin_kost1
      Jakie są najlepsze zgrabiarki i przetrząsacze na małe gospodarstwa?
    • Przez Maxer
      Witam, mam dylemat nad wyborem zgrabiarki ciąganej zastanawiam się nad tymi dwiema co w tytule oczywiście będą one na tandemie. Jaka z nich polecacie, która ma lepszy napęd i lepiej grabi. Pozdrawiam 
    • Przez panmino
      Zamierzam kupić zgrabiarkę dwukaruzelową grabiącą na bok. Trafia się Claas Liner Twin 650. Ma ktoś na forum taki sprzęt? Jakieś opinie posiadaczy? Pozdrawiam wszystkich zielonkowców  

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.