lukaszxx123

wspomaganie hydrauliczne

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lukaszxx123    0

prosze o rade. jak skompletowac wspomaganie bo na niwe mnie nie stac a robie remont i pomyslalem ze przy okazji zaloze. takze prosze o rade

kratek69    1

Temat o wspomaganiu ma 26 stron przeczytaj i będziesz wiedział co potrza, odrobinę własnej inicjatywy.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez PaweMariuszMokrzycki
      witam kolegów chcialbym sie dowiedziec od jakich ciagników procz zetora i ursus pasuja kola na rozstaw srub 220mm i o otworze centralnym 165mm chodzi mi głównie o kola 36/38cali zblizone szerokościa miedzy 12.4 13.6 bo jak szukam to wyskakuja mi tylko 9 ale one sa dobre tylko do ziemniakow a przy transporcie szescdziesiatki maja problem nawet z jedna d44 czy d50 a gdzie tym kolibkom do HLek czy BRANDYSek o ładownosci ok 8t gdzie ja na standardowych 28 targam 2 HLki 6011 bo przednie praktycznie podejda od kazdego co ma na 6szpilek a po 2 nawet nowe opony sasiada r42 na 9cali maja plytki protektor bynajmniej te z mitasa

a tak na marginesieostatnio z kolega byłem w czechach ogladac 7211 ktory pracowal na skladzie opalu ale on byl na kolach 23.1 r26 (opony praktycznie lyse) a na przodku miał 275/65 r16 w miedzy czasie kierowca tira nie mogł wyciagnac z sasiedniego zakladu naczepy to podczepilismy wózek dolly do naczepy to ciagnik demba stawal ale wyciagnal ponad 30t na rowna droge

jesli juz byl gdzies post o podobnym temacie to prosze o przylaczenie
    • Przez gospodarz1997
      Witam. Jakie są przeróbki żeby założyć tura? Słyszałem ze baniak trzeba gdzieś indziej zamocować? I czy lampy trzeba dać na maskę?. Bo mam teraz jak były w oryginale. 
    • Przez sidkoz
      Prosze o kontakt z tym Panem od ursusa C360 4x4

Program do doboru kół zębatych:
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/172422-program-do-doboru-z%C4%99batek-w-przystawkach-nap%C4%99dowych/
    • Przez pioetek
      Tak jak w temacie myśle czy da rade jakoś przerobić układ kierowniczy w ursusie 4011 tak żeby wsadzić do niego wspomaganie elektryczne i czy jest to w ogóle możliwe proszę o was o pomoc
    • Przez karolas123
      co sadzice o zało0żeniu turbosprężarki do 3p podobno to daje około 10 koni mocy wiecej jak sadzicie czy taka modyfikacja jest opłacalna???
      c60 3p

:wacko:

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.