Skocz do zawartości

Polecane posty

kolo19    1

Witam, zastanawiam się nad kupnem siewnika do warzyw.

Wypatrzyłem sobie Stanhaya i Monosema i teraz dylemat krórego wybrać...

Służył by on do zasiania marchewki, pietruszki, buraczka :D

Moje pytanie do Was, który według Was byłby lepszy pod względem jakosci wykonania, prezycji itp.

Dodam jeszcze że zależy mi na tym aby siewnik miał regulacje, np. chce sobie zasiać marchew i ustawiam sianie na 3 rządki na 1 redlinie, a buraczka na 2 rządki.

Z góry dzięki za odpowiedzi :D

weasprox    17

Kolego U mnie w Okolicy jest dużo stanhayów a ja kupiłem Monosema i teraz słysze że większość się będzie na monosema przesiadać. Ogółem moge z szczerym sercem polecić 

kolo19    1

A możesz sobie regulować że siejesz 3 rządki lub 2 na jednej redlinie?

Wiadomość z agroFakt.pl

weasprox    17

U mnie nie, ja mam tylko 2 rządki ale wydaje mi się że mozna takie coś zamontować przy sekcji zadzwoń do przedstawiciela monosema 

kolo19    1

A jak u twoich sąsiadów te stanhaye sieją w porównaniu do twojego?

czmochu97    17

Chyba nie mozna siac 3 rzadkow.
Poza tym posiadam siewnik gaspardo na sprzedaż, zobacz w moich zdjęciach i jak co pisz na pv ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Arek39
      Mam problem z ustawieniem siewnika amazone ad 302 na redlicach talerzowych tzn. siewnik sieje rzepak za głęboko. W związku z powyższym postanowiłem wymienić ,,stopki" znajdujące się przy talerzach. Tylko nie wiem na jakiej wysokości mam je ustawić od powierzchni ziemi?  

• Przez DawidWasik
      Witam mam pytanie jak ustawiacie swoje siewniki agromasz sr300 do siewu rzepaku na ziemie mozaikowate. Docisk i głębokość redlice stopkowe. Ponieważ posiadam jedną działkę 5 ha na której 1,5ha to piach 
    • Przez Ambitny657
      Witam, gdzie kupię profesjonalną zaprawiarkę do zboża oraz wialnie ? 
      Może jakieś cenny ? Mile widziane  własne doświadczenia, spostrzeżenia, opinie porady itp. (sposób zaprawiania)
      Od razu piszę, że nie interesuje mnie zaprawianie w betoniarce. 
      Zaprawiarka nie musi mieć wybitnej wydajności, po prostu ma spełniać swoje zadanie. 

• Przez MarcinHelchen
      Witam. Czy zajmuje się ktoś uprawa marchwi w pęczkach? Jeżeli tak to czym to wiążące? I gdzie mogę kupić takie paski?
    • Przez kris148a
      Witam, jak w temacie, jak by ktoś miał na sprzedaż to prosze pisać, w ogłoszeniach jedne i te same wystawione 3 miesiąc i aby odświeżane.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.