Polecane posty

malyrol    0

witam macie jakies info czy istnieje plug 2skibowy obrotowy ktory mozna rozbudowac do 4 korpusow ? prosze o infho pozdrawiam:-)

pelo111    14

Niestety o takich pługach nie słyszałem.

Wszystkie firmy oferują opcje 3 + 1

Kristoffer    4

Z tego co widzę jest trochę takich ofert na olx myślę że każdy dwu skibowy przeznaczony pod rozbudowę można powiększyć ,są nawet nowe w ofercie.

Wiadomość z agroFakt.pl

romek6340    206

Rozbudować można jeżeli rama będzie dosyć masywna tylko dochodzi kwestia opłacalności. Za same korpusy kupowane oddzielnie drogo liczą.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez stachu12
      Wiem ze istnieje już taki temat, ale potrzebuję szybkiej odpowiedzi a w tamtym temacie brak odzewu później usunę temat  a mianowicie chciałem zapytać czy mtz z przednim  da radę  ciągnąć taki pług  waga pługa 1050 kg szerokość lemieszy 40cm klasa ziemi 2,3 teren troszeczkę  górzysty 

• Przez tomrolnik
      zastanawiam się na kupnem pługa obrotowego na zabezpieczeniach hydraulicznych i zastanawiam się jaki mniej więcej jest koszt naprawy takich siłowników spotkał się ktoś z takim tematem? pługi może i tańsze w zakupie niż resorowe ale czy w późniejszej eksploatacji zabezpieczen nie okażą się drożdże??
    • Przez SzaX
      Witam, jaki plug obracany byscie mi doradzili do ursusa 914? Mam ziemie ciezsze i ze sporymi kamieniami, ciagnik rocznik 88, w bardzo dobrej formie.
    • Przez Corax201
      Witam! Kupiłem pług GB, który ma koło podporowe, na którym nie można transportować pługa w pozycji poziomej. Na stronie GB Polska wyczytałem, że do transportu trzeba zastosować dodatek transportowy. Czy ktoś wie co to takiego i jak wygląda? Z góry dziękuję za wszelkie informacje!
    • Przez domel27
      Witam wszystkich na forum... jestem na etapie poszukiwan pługa dzis ogladalem kverneland 4-skiby obort zabez. resor  szeorkosc robocza skiba 40... Co wy o takim pługu sadzicie jakies opinie a moze inne propozycje jaki wybrac?
       https://www.olx.pl/oferta/kverneland-4-obrotowy-nie-khun-lemken-overum-CID757-IDxdkVB.html
      pozdrawiam 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.