Polecane posty

Zefir    15

witam chce kupić brone talerzową staletech u 30 i tylko nie wiem jaki wał bo chcę nią robić na łące po rzysku i prze siewem na wiosne i jaki wał wybrać pakera czy ruruowy ( inne nie wchodzą w gre) większość mam słabszej ziemi jak co a ciągnik ma 125 km

z góry dzienki za odpowiedź

Wiadomość z agroFakt.pl

Slevyn    35

mam rurowy w talerzowce totalne nieporozumienie. Albo paker albo gumowy, jesli masz lekkie gleby to tymbardziej wskazany wal gumowy bo lepiej dogniata podglebie i sie nie klei gleba do niego. Przy pakerze masz podobnie tylko trzeba pamietac o skrobakach bo sie latwo zakleja.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez SZYMON178
      Jaki jest według was nalepszy głębosz do Pronara 82SA ?
      Podajcie jakieś firmy .
      lepiej kupić nowy czy używany ?
    • Przez tomn95
      Co możecie polecić z własnego doświadczenia? Jak z częściami do tych starszych pługów? 
    • Przez lukas155
      Witam, planuje zakup ciężkiej talerzówki Euro-Masz z zabezpieczeniem sprężynowym o szerokości 3m z talerzami 610mm. Chciałbym wykorzystać tą maszynę do uprawy bezorkowej, czy nie będzie się zapychać po kukurydzy, czy praca będzie podobna do Lemken Rubin 9, jak z wałem Packera w mokrych warunkach ? Niestety nie mogę znaleźć żadnych opinii na temat tego modelu, jedyne co znalazłem to 1 filmik na YouTube.
      Za wszelkie informację z góry dziękuję.
      http://euro-masz.eu/brony/brona-talerzowa-ciezka-z-zab-sprezynowym/
    • Przez arturwojtowicz
      Hej, czy brona aktywna wirowa sprawdzi się na glebach gliniastych i co ważne kamieniastych ? Cięzko uprawia się takie działki zwykłym agregatem a gdy jest sucho to wgl tragedia... Nigdy nie miałem do czynienia z taką broną i nie wiem co będzie się działo na kamieniach dużych i małych ale domyślam się że będą się giąć palce albo i gorzej, czy wirowa czy inna bo typów jest ze dwa albo trzy. I jaką dobrać szerokośc pod traktor 90 km bez doczepiania siewnika aby sobie radził ? Dzięki za podpowiedzi  
    • Przez ursusc335m
      Witam, czy ktoś z forumowiczów używa może pługa 2 skibowego UG i ciągnika c 330 do orki i mógłby mi może podać wymiary łącznika centralnego jakiego do niej używa by dobrze ustawić pług? Posiadam tylko 1 kupiony w sklepie rolniczym do c 330 i o ile z resztą maszyn nie ma problemu to pługa nie da się rozkręcić pierwsza skiba idzie za głęboko a tylna płycej i stąd te pytanie.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj