Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Zefir    15

witam chce kupić brone talerzową staletech u 30 i tylko nie wiem jaki wał bo chcę nią robić na łące po rzysku i prze siewem na wiosne i jaki wał wybrać pakera czy ruruowy ( inne nie wchodzą w gre) większość mam słabszej ziemi jak co a ciągnik ma 125 km

z góry dzienki za odpowiedź

Wiadomość z agroFakt.pl

Slevyn    34

mam rurowy w talerzowce totalne nieporozumienie. Albo paker albo gumowy, jesli masz lekkie gleby to tymbardziej wskazany wal gumowy bo lepiej dogniata podglebie i sie nie klei gleba do niego. Przy pakerze masz podobnie tylko trzeba pamietac o skrobakach bo sie latwo zakleja.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Majkelo
      Zapewne temat byl gdzies poruszany....
      Panowie jak rozwiazac problem sciezek technologicznych przy szer. opryskiwacza 18m i siewnika 3m.

• Przez tomek14
      Witam mam pytanie jaka jest różnica między broną wirnikową a aktywną ?
    • Przez DawidKaluzinski
      Jak uważacie czy maszyny tej firmy są dobre?
    • Przez kubaw1
      Witam, 
      Uprawiam sobie dla rozrywki ok 1.5 ha zboża. Mam traktor 85km. Co roku wynajmowane jakiegoś gościa żeby mi przygotował i zasial pole. Ale z racji tego że u nas wszyscy porezygnowali z rolnictwa to za bardzo nie ma kogo wynająć. I teraz moje pytanie ziemię mam ciężkie (mieszkam w Beskidzie) a chce kupić agregat. Czy lepszym rozwiązaniem będą ciężkie brony czy np brona wahliwa amazone? Dodam że nie chce wydawać majątku na ten sprzęt (1 ha upraw) a taki sprzęt byłby w moim zasięgu. A może ktoś z was ma coś takiego do sprzedania? 
    • Przez bialas33
      Witam ,
      Mam pytanie , mianowicie czy podpowie ktoś jak ustawić ścieżki w siewniku Euromasz Sr2,7
      Siewnik ma 2.7m ścieżki załączane elektrycznie , potrzebuje zrobić pod opryskiwacz 12m , a główny problem z ustawieniem polega na tym że nie ma pojęcia jak to wyliczyć
      a rozpiski ze starszych siewników nie pasują .

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.