rafal0079

Volvo kombajn

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Volvo
rafal0079    1

witam mam proźbę chciał bym adres jaka ulica  sklepu z częściami do Volvo w kamionce i jakiś nr tel podobno są 2 sklepy woj Lubelskie  z góry dziekuje :)

Edytowano przez rafal0079

Zefir    15

są 2 sklepy tyko nie pamiętam gdzie  chyba w lublinie albo jeszcze w stalowej woli  ale u nich częśći na zamówienie to to samo co byś brał przez internet  :P 

rafal0079    1

są w Kamionce koło Lubartowa a jak jest w Lublinie to dajcie nr tel albo jaka ulica wiem że jest w Motyczu koło Lublina ale też nr nie mam a nie chce w ciemno jechać

Wiadomość z agroFakt.pl

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez filip94lemken
      Witam, mam do Was pytanie, czy niewie ktos czegos na temat kombajnów zza wschodniej granicy (chodzi mi tutaj o nowe) szukalem w google i wyskoczyly jakies, nawet z wygladu dosyc ladne, gdyz napewno maja tansze niz te zachodznie a czyms musza kosic, niewie ktos np nazwy jakiegos kombajnu, albo wgl jakies konkretnej rzeczy na temat tych maszynm ?
    • Przez 36RR
      koledzy potrzebuję pomocy kupiłem niedawno taki kombajn i chce kupić kilka pasów niektóre wymienię od razu a niektóre muszę kupić na zapas i tu moje pytanie czy ma ktoś jakąś instrukcję do niego aby można było zobaczyć jakieś numery pasów ?

• Przez Turbina
      Witam wszystkich,koledzy spotkał się ktoś z kombajnem duńskiej firmy DRONINGDORK?????????????
      Piszcie co wiecie o tych maszynach,jak się sprawują no i czy da do tego części,pozdrawiam.........
    • Przez unipasz
      jak  zdiać to koło pasowe  bo na tej zębatce  zatrzymało się łożysko a  ta nakrętka się docisło tak ze się gwint ściął  i jak wymienić to łożysko  podejrzewam ze trzeba zdiać całe koło   a pas jest tak naprężony ze  mało nie  pęknie
    • Przez BartoszWitusik
      Witam mam pytanie do czego słóży ten zegar. Po przekręceniu kluczyka wskazówka idzie do końca i nic się nie rusza po odpaleniu. moje pytanie jest takie czy to jest prędkościomierz i jak to naprawić

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.