bartek1285

Jeantil - dobry wybór?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Jeantil
bartek1285    5

Cześć. Mam zamiar zakupić rozrzutnik obornika Jeantil 10 ton na tandemie i jeśli ktoś posiada taki rozrzutnik to proszę o jego opinie. I czy ciągnik 85 km da sobie z nim radę. Z góry dzięki :-)

Zefir    15

mam taki nie polecam go często łożyska padają a jak co to dołóż troche i weś ursus albo metal fach

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mlodykom1
      Witam wszystkich. Wiem że temat już nie raz  był poruszany ale wiem też że przybywa użytkowników tych maszyn i dlatego pytam jaki waszym zdaniem byłby dobry rozrzutnik? Na uwadze mam  takie firmy jak Alima, Dafagro, Pronar czy też Ursus. Miałem 3  lata temu na testach Alime wrażenia pozytywne. Ciągnik o mocy 110 km myślałem o rozrzutce 9-10 ton. Waszym zdaniem lepszy jest rozrzutnik na jednej osi(na dużych kołach), czy na tandemie? Z góry dziękuje za wypowiedzi 
    • Przez UrsusJohnDeereTeam
      Witam.Ładuję i rozwożę obornik jednym ciągnikiem i jak wiadomo jest mały problem z podczepieniem, do tej pory stosowałem pieniek ale jest to troszkę niewygodne.
      Jak myślicie co by można zrobić żeby było łatwiej (wiem wiem drugi ciągnik ale to nie wchodzi w grę), może jakaś stopka lub coś? Byłbym wdzięczny za pomysły i zdjęcia.
      Rozrzutnik polski, jednoosiowy 3.5T
      Pozdrawiam
    • Przez Bartek_00
      Witam. Planuję zakup rozrzutnika Pronar NV161/3 10T i chciałbym żeby pełnił dwie funkcje, a mianowicie był do rozwożenia obornika i przewozu kukurydzy. Chciałbym poradzić się osób, które posiadają ten rozrzutnik i stosują taką metodę. Czy demontaż tych wałków jest w miarę szybki i niekłopotliwy.
    • Przez Maxer
      Witam

Kupuje rozrzutnik 8 T i nie wiem na jakie wałki mam się zdecydować, czy mam wybrać 2 wałki poziome ślimakowe, bądź 4 wałki ślimakowe pionowe.
      Pionowe są 7 tyś. droższe od poziomych.

Proszę o wasze opinie
    • Przez adamek1942
      ładowność nominalna 6,5 tony
      - adapter 2 walcowy pionowy,
      - zasuwa hydrauliczna,
      - deflektory,
      - wał napędowy szerokokątny,
      - osłona tylna adaptera.
      cena 80 brutto co o tym myślicie ?? ;D

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.