Skocz do zawartości
bartek1285

Jeantil - dobry wybór?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Jeantil
bartek1285    5

Cześć. Mam zamiar zakupić rozrzutnik obornika Jeantil 10 ton na tandemie i jeśli ktoś posiada taki rozrzutnik to proszę o jego opinie. I czy ciągnik 85 km da sobie z nim radę. Z góry dzięki :-)

Zefir    15

mam taki nie polecam go często łożyska padają a jak co to dołóż troche i weś ursus albo metal fach

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez lolq1660
      Siema wszystkim najprawdopodobniej siadła mi skrzynia w tytanie , i mam takie pytanie: starszy rozwoził obornik bez tej zasuwy w środku i czy przez to mogą nie uznać gwarancji(była zdjęta do kukurydzy a do obornika już nie zakładał bo się nie opłacało). Proszę o pomoc jeżeli ktoś orientuje się w temacie.
    • Przez gortad
      Czy ktoś z was wozi obornik mocno ubity z głębokiej ściółki rozrzutnikiem  bezpośrednio z obory ? Czy rozrzutniki radzą sobie  z tego rodzaju obornikiem?
    • Przez adam268
      Witam, potrzebuje opini na temat rozrzutnikow Pichon, ponieważ chce kupic i nie wiem jak sie sprawuja
    • Przez Miotrek
      Witam.
      Mam zamiar kupić nowy rozrzutnik 6-tonowy na młodego rolnika. Oferowali mi : cynkomet (50tys), ursus (50 tys) i ewentualnie metal fach ( aż 59tys.). Moze ktos z was posiada takowe? jakie macie opinie na temat tych sprzętów? a może polecilibscie coś innego ? (mam ustalona cene do 60 tys gdyz chce tez kupic inne maszyny). Z góry dziękuje za odpowiedz

Pozdrawiam.
    • Przez Karloss
      Witam. Co sądzicie o rozrzutnikach URSUS?  Niewielki ok 6-8 T Czy lepszy będzie Metaltech ?? Jak z czyszczeniem obsługą i trwałością ??