romano82

Silver 100.6 EHR, data monitor

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Monitor
romano82    4

Witam, 

Mam dwa pytania i prośbę do szanownych użytkowników...

Pojawił się błąd. W instrukcji sprawdziłem, że jest to: zwarcie, górny ezdw (błąd 13 lub 31).

Pojęcia nie mam o co chodzi bo na tym instrukcja się kończy.

Kolejne pytanie to: jak sprawdza się poziom oleju w skrzyni biegów?

W korku chyba brakuje bagnetu (jest ślad, że coś zostało wyłamane)

Jeśli to bagnet to kupię nowy korek, chyba, że jest jakieś inne miejsce do sprawdzania.

Ewentualnie zanim kupię poproszę żeby ktoś napisał jaka est długość od podstawy korka do oznaczenia min-max.

Dziękuję z góry za wsparcie. (nie wszystko ogarniam w tym sprzęcie)

Edytowano przez romano82

romano82    4

Właśnie w instrukcji mam tylko pojemność skrzyni. Nic o wymianie i sprawdzeniu nie mam. To przypuszczam, że wina instrukcji z allegro.

Wiadomość z agroFakt.pl

waldac    11

w instruckji jest zdjęcie i opis- masz książkę od tego modelu?

korek ma bagnet

wpada nabyć takowy

możesz tez spuścić olej :)

zmierzyć i wlać ponownie tyle ile masz napisane w instrukcji :)

romano82    4

Wolałbym żebyś mi podał długość bagnetu bo w mojej okolicy korek z bagnetem to niemal czary

Edytowano przez romano82

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez 36rolnik36
      Witam. Mam pytanie jaka może być  przyczyna podcierających się wieszaków 

• Przez Karol123456
      Witam,
      Z tego co wiem to zarówno w dx85 jak i dx90 siedzi silnik f5l912 (tylko mają inną moc )
      Czy jest możliwość wykonania przekładki takiego kompletnego silnika z dx90 do dx85?
    • Przez kakus19
      witam.mam taki problem- od nowosci raz w roku robie kalibracje sprzegła czyli tak co 400 godzin.ciagnik mam 5 lat ma 2200 godzin.jak zaczynal szarpac to robilem kalibracje i bylo ok.teraz jest tak ze zrobilem kalibracje i jak jest ciagnik zimny to chodzi plynnie czy to na -2 czy +2 ale jak sie rozgrzeje to bardzo szarpie nawet przy predkosci 1 km/h na ustawieniu -2 ale jak dam go na obroty nawet 1000 to moge jechac szybko i na +2 i chodzi płynnie .gadalem z serwisem i sugerują wymiane jakiegos zaworu proporcjonalnego ale nie sa pewni a to nie male pieniądze.moze ktos mial podobne problemy i moze cos podpowiedziec?pozdro
    • Przez macius11157
      Witam czytałem trochę o tym ale nigdzie nie ma dokladnie wyjasnionego czy każdy dx posiada blolade 6 biegu po przez zabezpieczenie srubka. Przerabial ktoś taki temat ?chciałbym mieć pewność że nie narobie się na darmo.
      Ciągnik to dx 4.50 1987r
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez DeutzFahrAgroplus85
      Pomocy.

Posiadam od niedawna ciągnik Deutz Fahr Agroplus85 z rocznika 2000 typ D11S. 
      Problem polega na tym, że nie ma mocy i kopci na czarno. 
      Zrobione zostały wtryski, uszczelniony kolektor dolotowy i intercooler, a problem nie zniknął. Turbo Ok. 
      Spotkał się ktoś z was z takim problemem? Bądź ma jakiś pomysł? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.