Janeklencz

Claas 88sl maxi

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Claas

Wiadomość z agroFakt.pl

donborys    3

508 492 428 - agro-serwis24

Sprzedają nowe części, ale handlują też kombajnami i mają cały plac szrotu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez classmercator
      Mam zamiar kupic kombajn Claas Mercator z roku 1988 co sądzicie o tym kombajnie??
    • Przez kwiatekstokrotki
      Witam
      Zakupiłem niedawno Dominatora 68s i potrzebuję pomocy w ustawieniu kombajnu  tj. klepiska,  obrotów bębna , dmuchawy, sit górnego oraz dolnego do rożnego rodzaju zbóż podczas żniw. ps nadmienie,ze kombajn u poprzedniego własciciela kosił przez rok kukurydze, u wiem,ze klepisko jest ustawione,,luzno"...
      Może ktoś pomóc i podać ustawienia  do konkretnych zbóż:
      pszenica, żyto pszenżyto, jęczmień i owies.

• Przez aress
      Witam
      posiadam kombajny Claas dominator 85 i chcę zakupić do niego heder i mam do was takie pytanie czy wiecie może czy pasuje do 85 heder  z 105 lub z 80?  są to te same hedery?
      Wiecie może jaka jest waga hedera 4.5m tak orientacyjnie przyda mi się to gdy będę organizował transport
      Z góry dziękuję za pomoc pozdrawiam
    • Przez Eryko
      Jakie są rożnice pomiędzy 96 hydro. a 98sl? myślę nad kombajnem do gospodarstwa jak i na usługi.
    • Przez jaculek13
      Witam. Panowie czy ktoś walczył z wyskakującym pierwszym biegiem w dominatorze 88s, pewnie bez wyciągania skrzyni biegów się nie obędzie. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.