petro2

Szukam kombajnu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
petro2    4

Witam.

Planuję zakup kombajnu Claas Dominator 78,88,98 gdzie można znaleźć w miarę dobre maszyny całą Polska? Jakie komisy polecacie a jakie odradzacie?

Jeżeli macie coś konkretnego w okolicy piszcie?

karol210    12

Jeśli miałeś wcześniej kombajn i styczność z mechaniką to bez szczególnych rzeczy wszystkie wyglądają jak kopia prócz nowinek automaty,rewers i elektronika ale jeśli nie miałeś  wcześniej kombajnu to bez kombajnisty ja bym się nie ruszył bo już kiedyś Tata kupił złoma bo się nie znał

Edytowano przez karol210

Wiadomość z agroFakt.pl

Jeffo    2

Ja mam na sprzedanie Dominatora 80 , heder 5m , sieczkarnia itp

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Lukas85
      Koledzy mam pytanie odnośnie ciśnienia oleju w kombajnie Claas Dominator 96 z silnikiem Mercedesa OM352A (6- cylindrów + turbina). Dzis w miejsce czujnika cisnienia wkręciłem zegar i na wolnych obrotach pokazało mi około 5 Bar. Moje pytanie - czy to poprawna wartość? Nie za wysoka? Zegar sprawdzałem porownujac wskazania ze sprezarka i było podobnie. Na sucho nie rozgrzeje silnika tak jak jest to w polu zeby sprawdzic jak zachowuje sie cisnienie. Zostawie zegar na pierwsze koszenie i sprawdze co bedzie sie działo ale zastanawiam sie czy tak wysokie cisnienie jest poprawne? Po zwiekszeniu obrotow silnika praktycznie nic sie nie zmieniło.
    • Przez classmercator
      Mam zamiar kupic kombajn Claas Mercator z roku 1988 co sądzicie o tym kombajnie??
    • Przez XaWi
      Witam kupiłem mercatora w tamtym sezonie i bez przyspieszacza jedynka jak i wsteczny nie ciągnął a pod obciążeniem tym  bardziej lecz po dodaniu przyspieszacza jedynka jechała lecz wsteczny pod górkę nie. Wymieniłem w tym roku oba pasy jezdne i dalej jest to samo przyspieszacz na zero i na wstecznym nie wyjadę pod mała górkę czy na jedynce jak pszyspieszacz jest na zero to przez granicę nie przejdę. Dodam że docisk jest na sprężynie. Proszę o poradę 
    • Przez madcap
      Witam potrzebuję schematu elektrycznego do dominatora 76 głównie chodzi mi o schemat podłączenia czujników indukcyjnych obrotu wałów.

za pomoc z góry dziękuję
    • Przez TenTaki
      Witam 
      kupiłem ostatnio kombajn i potrzebuje pomocy
      otóż to ze jest w nim czujnik strat ziarna.
      poprzedni właściciel mówił mi ze od czasu do czasu te kontrolki mrugneły i nwm co jest w tym nie tak 
      schematu nie posiadam 
      jest to rocznik 88 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.