Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam ma zamiar kupić taki rozsiewacz jak na zdjęciu i moje pytanie do Was co sądzicie na jego temat? Jest dobry? Jak go sprawdzić czy nie jest coś w nim popsute? I czy równo rozsiewa? 

post-76660-0-39493400-1423853620_thumb.jpg

simson2812    364

właśnie też się nad takim zastanawiałem czekam na opinie

W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

radar83    0

Moja osobista opinia na temat tego typu rozsiewaczy jest następująca:Mają dobre blachy o wiele lepsze od tych nowszych (takich 8-kątnych), trwałe przekładnie rozsiew w granicach 12m max.Jeśli chodzi o kupno to zwracaj uwagę czy nie ma luzu na talerzach co spowodowane jest wybitymi łożyskami których koszt jest w granicach do 100zł.W  tym egzemplarzu może być problem z załadunkiem  zwykłych worków bo będzie z tą nakładką wysoki.Rozsiew troszkę za nim pas 2-3 metry się nakłada ale niewiele.Ogólnie jak zadbany to po mojemu niezniszczalny.

Wiadomość z agroFakt.pl

simson2812    364

Ceny nich są bardzo przystępne

W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mati1987
      Potrzebuję pomocy jak ustawic wysiew w siewnika amazone d4
    • Przez Andre8989
      Witam! Zastanawiam się nad zakupem pługa 4x14 firmy brix na zab. sprężynowym, jestem ciekaw jak te pługi się sprawują i jak z częściami?
    • Przez pawelol111
      Tak jak w temacie - ktoś dopomoże?
    • Przez Kimcio
      Witam forumowiczów. Niespełna 2 dni temu udało mi się przetestować tego Mfa, praca tym ciagnikiem ogólnie spodobał mi się więc zapytałem o cenę. Po rabacie i po uwzglednieniu tego że będzie to ciagnik pokazowy ze stanem licznika 100 mth cena wyniosła 320 tys. netto ,wyposażenie ciagnika to: skrzynia dyna 4, przedni tuz z 2 wyjściami hydrauliki, amortyzawana kabina i przednia oś, pakiet świateł led, pompa hydrauliczna tłoczkowa 120l z tls( lub ls), fotel pneumatyczny. Chcialbym poznać opinie o tym modelu i czy warto inwestować w tą marke bo nie miałem z nią wcześniej duzej styczności? Z gory dziękuję 
    • Przez Marekmijewski
      Witam.
      Mam pytanie czy ktoś ma może Rozsiewacz wapna Amazone  ZG 8000 i wie ile to sypie na hektar. Interesuje mnie jak szybko trzeba jeździć oraz jakie obroty WOM jeśli mam ustawione na całą szerokość siewke, chyba że ktoś ma tabele wysiewu to był bym wdzięczny

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.