Polecane posty

Witam ma zamiar kupić taki rozsiewacz jak na zdjęciu i moje pytanie do Was co sądzicie na jego temat? Jest dobry? Jak go sprawdzić czy nie jest coś w nim popsute? I czy równo rozsiewa? 

post-76660-0-39493400-1423853620_thumb.jpg

simson2812    393

właśnie też się nad takim zastanawiałem czekam na opinie

W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

radar83    0

Moja osobista opinia na temat tego typu rozsiewaczy jest następująca:Mają dobre blachy o wiele lepsze od tych nowszych (takich 8-kątnych), trwałe przekładnie rozsiew w granicach 12m max.Jeśli chodzi o kupno to zwracaj uwagę czy nie ma luzu na talerzach co spowodowane jest wybitymi łożyskami których koszt jest w granicach do 100zł.W  tym egzemplarzu może być problem z załadunkiem  zwykłych worków bo będzie z tą nakładką wysoki.Rozsiew troszkę za nim pas 2-3 metry się nakłada ale niewiele.Ogólnie jak zadbany to po mojemu niezniszczalny.

Wiadomość z agroFakt.pl

simson2812    393

Ceny nich są bardzo przystępne

W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez badboy27
      Witam wszystkich. Posiada ktoś może taki komputer w opryskiwaczu. Wczoraj zakupiłem amazonke z takim komputerem ale niema czujnika prędkości i może ktoś wie czy można ustawić np. stałą prędkość z jaką bym jechał i wydatek cieczy na ha żeby utrzymywał ?

• Przez Lukecki
      Witam użytkowników, 
      Zakładam temat, gdyż chcę się trochę dowiedzieć o tym kombajnie, jednak w internecie nie mogę znaleźć jakichkolwiek rzetelnych informacji. Słyszałem o mankamencie w postaci zagrzewania się silnika w czasie pracy, chciałbym się dowiedzieć jak często to się zdarza.  Również chce zaczerpnąć nieco informacji o typowych usterkach. Z góry dziękuję za info i pozdrawiam 
    • Przez flinston
      Co sądzicie o traktorze lamborghini r5 115
    • Przez stillgottheblues
      Pracowaliście kiedyś z rozrzutnikiem Annaburger HTS 141.04?
      Jakie są wasze opinie odnośnie tej maszyny? Czy maszyna mocno różni się względem HTS 20.04?
    • Przez polan
      Cześć witam.
      Stoję przed wyborem Raucha axisa 20.2/30.2 z wagą i/lub emc albo amazone za-v. Nie wiem za bardzo co wybrać rauch na fullu jest prawie 5 tyś droższy i nie wiem też jak w praktyce sprawdza się emc, z drugiej strony słyszałem, że amazone ma lakier do d*py. Fajnie byłoby pogadać z praktykami, a nie tylko z handlowcami.

Pozdrawiam, Mateusz.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.