Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
nightmare    81

witam, mam pytanie, jeśli faktura za paliwo została wystawiona 2 tygodnie wcześniej po cenie 4 zl, a w dniu dostraczenia cena wzrosla do 4.20 , to jaka cene trzeba zaplacic dostawcy? obecna czy ta co na fakturze ?

przemek28_28    41

To co na fakturze. A w sklepie jak masz na paragonie za chleb 4 złote to wołają od Ciebie 4,20? Jakiś nieuczciwy ten dostawca

withanight    268

Płacisz to co masz na fakturze, krzywdę zrobił sobie ten co fakturę wystawił 2 tyg temu a dopiero teraz dostarczył paliwo.

nightmare    81

to nie do mnie te paliwo, rzecz w tym ze był w okolicy i mu tej ropy nie przywiozl, po prostu pewnie sam ma już wyzsza cene i będzie musisl dolozyc do interesu, o ile wogole przywiezie.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez michal12301
      Witam. Mam na sprzedaż dwie jałóweczki. Jedna mieszaniec simentala(biała głowa).Druga mieszaniec HF.Mają około 1.5 tygodnia. Żywione mlekiem z wiadra. Cena do negocjacji. Dołączam zdjęcia.
    • Przez xzy
      Kupię cyklop, nowego typu . Zachodniopomorskie . Cena do uzgodnienia . Kontakt na priv . 
    • Przez franek933
      Witam poszukuje rozdrabniacza do buraków, brukwi, ziemniaków. Interesuje mnie Bartosz. Ktoś coś ? Daję numer proszę dzwonić 507-876-159.

• Przez Czesio0294
      Witam. Mam do wszystkich użytkowników forum pytanie . Czy jest szansa albo czy ktoś wie czy ktoś sprzedaje Ursusa 1934 albo gdzie szukać żeby to kupić. 
      Temat przeniesiony do odpowiedniego działu