Skocz do zawartości
Kula07

Sprzedam pasy do Claas dominator 150

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Kula07    154
Napisano (edytowany)

Witam.

Jak w temacie, sprzedam pozostałe mi po kombajnie 3 pasy do kombajnu Claas dominator 150.

Posiadam pasy o numerach:

- 724 141.0 cena 220zł

- 802 931.0 cena 100zł

- 724 247.1 cena 600zł

Pasy nowe, nigdy nie używane, oryginalne. Ceny do negocjacji.

Link do olx http://olx.pl/oferty/uzytkownik/XNuW/

Pozdrawiam.

Edytowano przez kris14

Zapraszam na mój Vlog ;)

www.youtube.com/user/KulaXT/feed

Kula07    154

UP.

Posiadam jeszcze filtr oleju silnika oraz palce motowideł.

Pozdrawiam.

Zapraszam na mój Vlog ;)

Kula07    154

Zapraszam na mój Vlog ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez 343
      Witam.Wie ktoś jak skalibrować noże sprzęgło w claas ares 836rz.Szukałem na forum to tylko znalazłem jak skalibrować rewers i kalibracje sprzęgła w młodszym typie ciągnika.
    • Przez dacjan123
      Witam mam pytanie czy ktoś mial taki problem z lexionem ze po odpaleniu zaraz kombajn gasł i wysfietla sie kimunikat ze zadziałał zespół ostrzegawczy silnika i wysfietla ikone ze jest maly poziom oleju w hydrostacie a olej jest zaczelo sie pierwsze raz za jakis czas tak dziac ze mi zgasł ale odpalilem i dalej kosilem a teraz juz jest tak ze odpali i odrazu gaśnie
    • Przez tomekzet
      https://www.olx.pl/oferta/glebogryzarka-grudziadz-2m-CID757-IDvyBNz.html
    • Przez kamil5421
      Witam . posiadam do sprzedania zgrabiarke krone swadro 12.50 2000r . stan b.dobry . cena 28500 do negocjacji .. Wiecej informacji prosze pisac

• Przez zielo0ony
      Witam serdecznie, 
      Przejrzałem nasze forum w poszukiwaniu opinii na temat traktorów wyższej mocy. Niestety nic sensownego nie znalazłem i w związku z tym postanowiłem założyć osobny temat. 
      Chciałbym aby każdy kto wie coś na ten temat się wypowiedział.
      Mamy do porównania Claas ARION, AXION oraz John Deere 7430 7530 lub 7720 7820.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.