Skocz do zawartości
Gość Profil usunięty

CASE MX 135

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam mam zamiar kupić ciagnik Case MX 135  i mchciałbym się dowiedzieć co sprawdzić przy ogledzinach i jak można sprawdzić ciśnienie oleju w silniku i w skrzyni i ile powinno wskazywać barów w silniku i w skrzyni ? proszę o pomoc 

RolnikWM    3

przy nich prawdopodobnie nie da rdy sprawdzić ciśnienia w silniku jak są jakieś kłopoty z ciśnieniem to kontrolka ci  będzie świecić od ciśnienia,w skrzyni  można sprawdzić na wyjściach hytraulicznych powinno wykazywać +- tak 200 220 coś w tych granicach 

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

a gdzie znajdują się te wyjścia hydrauliczne 

Wiadomość z agroFakt.pl

RolnikWM    3

bez przesady nie wiesz gdzie są wyjścia hydrauliczne ? przecież są z tyłu ciągnika...

Ziel    26

Jest zimno więć będzie ci łatwiej sprawdzić stan silnika zwróć uwage czy pzed twoimi oględzinami ciągnik nie był odpalany.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Wiatru
      Witam mam prośbę dotycząca Ciągnika Deutz Fahr Agroton K110 tylko że czerwonego i z innymi światłami tak mi wytłumaczył pan Suchy z firmy Grasdorf z Krapkowic. Moja prośba jest taka aby ktoś nakierował mnie jak ten ciągnik wygląda czyli może jakieś fotki ktoś ma lub wie jak to znaleźć. Był bym bardzo wdzięczny za każde info
    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez Marcin007
      witam
      posiadam deutz fahr agrotron 135 mk3. Mój problem polega na tym że w wycieraczce tylnej cały czas jest prąd i gdybym jej nie rozłączył cały czas by chodziła. Wtyki, kostki bezpieczniki sprawdzone. Moim drugim problemem są przednie reflektory a mianowicie nie działają , po wyjęciu przełącznika stwierdziłem że nie dochodzi do niego prąd . Może spotkał się ktoś z was z takim problemem lub wie o co chodzi ? Czego to może być wina ?

Pozdrawiam
    • Przez maciejmechnowy
      witam wszystkich forumowiczów. Mam problem z ciągnikiem marki same rubin wczesniej był uszkodzony wyswietlacz i nie było nic widać do momentu aż traktor stanął  na polu po naprawie wyświetlacza    pojawiły  się alarmy  transm. alarm 254 ,CONSOL. 240, ENGINE 240 I 242  ma ktoś opis tych błędów  SAME RUBIN 120
    • Przez Mikando
      Witam,

Kupiłem Renault 110 54, wszystko sprawne tylko niepokoi mnie jedna rzecz.
      W pęczku kabli do alternatora jest jakiś przewód/linka, który jest urwany.
      Nie wiem w którym miejscu się znajdował i do czego służył. Ktoś pomoże ?
      Dodam że alternator nie ładuje i jest nadpalony, co prawdopodobnie sygnalizuje migający STOP i sygnał dźwiękowy wraz z zapaloną kontrolką od akumulatora.