Skocz do zawartości
BIZONURSUS

Rzepak KWS Frodo

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

BENNY82    34

d*py nie urywa nie poleciłbym nikomu. stanowisko po łubinie nawozenie 200n plon około 4t i na dodatek osypał sie

agrolublin    29

Dobry plon przy dobrej glebie na słabszej wymarzł w tym roku lub był słaby to tylko na orke się nadawał.Ale to co przezimowalo to pięknie sypnelo

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez witek
      witam mam do was pytanie...w tym roku po raz pierwszy mam zamiar zasiac rzepak...a wiec moje pytania
      -czy rzepak na ziemni 2b i 3a urosnie??
      -jak odmiany ??
      -jak opryski nawozy i jakie dawki ??
      -jak jest opłacalnośc takie uprawy ??
      -nom i oczywiscie jak sa ceny na skupach ??...bo nigdy nie przyglądałem sie cenom bo nigdy nie siałem...a jeszce jedna rzecz jak ciąc z pnia czy z pokosu ??
    • Przez cinas16
      http://olx.pl/oferta/stol-do-rzepaku-bizon-super-rekord-4-20m-z056-z058-kosa-boczna-CID757-IDdwEBJ.html
    • Przez wojtek8244
      Witam.

Chciałbym zastosować tecnophyt i co myślicie o tym Nawozie Płynnym? Czy jest wart swojej ceny? I czy rzeczywiście pomaga w polepszeniu skuteczności oprysków? Powiedzcie coś więcej o nim.
      Proszę o wypowiedzenie się Rolników którzy stosowali tecnophyt pH+, ale również tych, którzy chcą zastosować i mają pewne informacje, czy rzeczywiście jest to skuteczne.
      Niestety nie znalazłem informacji, jak również tematu, na temat tego specyfiku.
    • Przez huliszek1990
      Witam. Mam do przesiania rzepak ozimy, niestety poszedł jesienia oprysk Devrinol i Matezanex subst. czynne napropamid i matazachlor. Teraz bede sial kukurydze na ziarno, pytanie mam czy ktos mial taki problem i czy jest potrzebna orka czy wystarczy gruber lub teleżówka? pozdrawiam
    • Przez Rafalztykocina
      witam
      planuję w tym roku posadzić miętę pieprzową, niestety mam do dyspozycji pole ok. 0,8ha klasa 4a, które ze względu na suche podłoże odpada i łąkę - ok. 0,6h którą planuję przerobić na pole i tam zasadzić miętę. Ziemia jest wilgotna- torf, obok niewielkiej rzeczki ale nie bardzo wiem jak się do tego zabrać. Proszę o pomoc, czy jest szansa na, bez używania herbicydów łąkę przerobić na pole użytkowe. Wiem że powinienem to zrobić jesienią ale niestety zorientowałem sie dopiero niedawno. Jakie zabiegi muszę wykonać, ewentualnie co innego mógłbym posadzić na takiej ziemi by w następnym roku nie mieć problemy z chwastami, trawą itp.