Skocz do zawartości

Polecane posty

stiwi6    0

Wiatm

Zakupiłem agregat talerzowy z tej firmy i z tąd oytanie do posiadaczy takiego sprzetu. Moj agregat wziąłem z talerzami 610 mm i zauważyłem że skrajne talerze sa 560 mm czy jest to noramle przy takiej konfiguracji ?

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tak, chodzi o to żeby skrajne talerze nie robiły zbyt dużych bruzd.

MalyJohn    218

tak to jest normalne po to aby bruzd nie było jak wspomniał poprzednik i do tego aby też falban nie robiło na łączeniu przejazdów :-)

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez katopo
      Witam,
      mam pług Agro-masz PZ4 z zabezpieczeniem śrubowym przeciw kamieniom jak na zdjęciu: http://www.agro-masz.eu/img/plug-zagonowy.jpg

I mam problem bo jeszcze nigdy nie ścięło mi zabezpieczenia tylko łamało lemiesz albo go gięło. Teraz założyłem nowe lemiesze z unii i te się nie gną ani nie pękają ale i tak jak trefie w kamień to pług aż podrzuca do góry lub w boki a zabezpieczenie jest nie ruszone. Co radzicie zrobić aby zabezpieczenie było bardziej efektywne. Myślałem nad zmienieniem śrub na mniejsze co wy na to?
    • Przez ZETOREXX85
      witam który z tych agregatów jest lepszy,pracowąłby z proxą 85,staltecha oglądałem bo mam 30 km do składnicy.Siewnik to poznaniak 3m.Agromasz jest lżejszy ale chyba nie znaczy że stal gorszej jakości?Jaka jest cena staltecha pazurek 3m i agroamsza 3m.
    • Przez ZETOREXX85
      Witam
      Posiadam StalTecha U006 4x40.Klasa ziemi 3-5.Jaki bieg jest odpowiedni do orania tym pługiem z Zetorem Proximą 85?Aktualnie jeżdżę na 2-3 biegu szosowym
    • Przez SZWAGIER1999
      Interesują mnie opinie na temat agregatu firmy staltech orlik ,jak się sprawuje czy zamiast tego polecacie coś innego?I jeszcze jedno co waszym zdaniem jest lepiej wybrać do uprawy pożniwnej  talerzówkę(mój ciągnik dawałby radę dla 4,5 metrowej,gdyż jak pracował z 3 metrową to szalał na największym biegu terenowym prędkość 15 km/h ciągnik ma moc  105km) ,czy taki gruber jak na poniższych zdjęciach (wersja 3 metry z broną talerzową mnie najbardziej interesuje).Brona talerzowa jest co prawda szersza ale i droższa ,a gruber wydaje mi się że lepiej miesza i ta wersja posiada nawet dużą ilość talerzy z tyłu.               
    • Przez damianoooo
      Panowie odnawiam temat. Trafia mi się za bardzo dobre pieniądze unia kombi 4.2m w idealnym stanie. Mam pytanie czy dał bym radę przepracować nim przez 1 sezon renówką 75km o wadze 3800kg (ma obciąniki) ? Na drugi rok planuje zakup drugiego ciągnika około 100-110 km Według danych technicznych jest on lżejszy od agromasza 3.6 m waży nieco ponad 1 toną. Prędkość pracy nie musi być zbyt wysoka.