Student94

pług do case 4230 (nowy zagonowy czy używany zachodni??)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Student94    0

Witam zakupiliśmy niedawno z ojcem Case 4230 i zastanawiamy się nad zakupem pługa do niego. Obecnie jest stary grudziądz 3 i piatka podorywkowy. Przeglądając forum doszliśmy do dwóch koncepcji nowy polski lub zachodni uzywany ew obrotówka. Szerokość to 4x40. Budżet to ok 5 kawałów. Natrafiłem w poszukiwaniach na staltecha u006 i awemaka dużego z odkładnicą śrubową, ich cena jest zbliżona około 4000zł. Miał ktoś z tym do czynienia?? A co do obrotówki to chcąc coś konkretnego dorwac to trzeba wydac kilka tysięcy więcej. Za każda odpowiedź z góry dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Student94    0

no ornego ponad 10 więc szału piniądza nie ma :D a resorowane kv są drogie myślałem nad jakimś polskim nowym tylko ktory wybrać??  lub jakąś dobrą używke cena do 5k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Polecił bym CI kolego Lemkena, Overuma i Kvernelanda dobre konstrukcje i dobrze się nimi wykonuje robotę używałem i używam. Zdecydowanie odradzam polskie kupiłem bo myślałem że jak nowe to dobre, a to guzik prawda materiał jak plastelina i w dodatku ciężko się ciąga. Za 5tys. uda się wyrwać zagraniczną 4.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

No to jakie są w Twojej okolicy ? 


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokorny    5

Polecił bym CI kolego Lemkena, Overuma i Kvernelanda dobre konstrukcje i dobrze się nimi wykonuje robotę używałem i używam. Zdecydowanie odradzam polskie kupiłem bo myślałem że jak nowe to dobre, a to guzik prawda materiał jak plastelina i w dodatku ciężko się ciąga. Za 5tys. uda się wyrwać zagraniczną 4.

I tu sie zgadzam calkowicie, sam kupilem polski i zaluje. Ciezko sie go ciagnie i nie odwraca skiby dobrze a spasowanie blach to tragedia. Poszukaj cos z powyzszych firm w dobrym stanie, czyli nie pokrzywiony i ladne blachy a na Twoj areal bedziesz mial sprzet na lata. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Kolega  kupił 2 lata temu takiego akpil-a i mówił że dobry aż do momentu kiedy to pożyczył ode mnie starego phx wtedy zmienił już myślenie.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turion23    28

pokorny używkę można kupić do 5000zł więc zejdź z tonu a ja nie po to kupowałem nowego aby sprzedawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Student94    0

no tak jestem ciekaw gdzie kolega mixa za 5 widział bo jakoś olx teraz odpaliłem to ceny z goła wyższe, phx cieżko dorwac jak i jakąś dobrą 4 w moich okolicach a ceny używek zaczynają sięzazwyczaj od 4tys. Podkarpackie za bogate w te sprzęty nie jest a chcac dorwać zagraniczne to doliczyć trzeba sporo :/o nie jest a wypatrzyć coś na olx czy allegro nie jest trudno ale potem widzac że trzeba jechac te 150 300 km ochota opada sama


dodam ze ziemia od piachu do gliny ale większość lekkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez FarmtrackDT
      Panowie mam problem Kupiłem pług dwu skibowy obrotowy mechanicznie ale kompletnie nie wiem jak to się robi i za każdym razem muszę wysiadać z ciągnika i się męczyć żeby go ustawić.
      na pewno jest jakaś opcja łatwiejsza,
      prośba o pomoc. jutro wstawię filmik a tym czasem zdjęcia





      IMG-3077.MOV
    • Przez arkady12
      Panowie mam problem z pługiem huard obróci się do polowy i staje ani w lewo ani w prawo węże się  poruszają ogólnie wina leży po stronie pługa nie traktora i teraz jest problem bo siłownik jest nie typowy jak dla mnie ( załącznik z katalogiem ) czy miał ktoś taką  sytuacje ?  czym można by było zastąpić ten zamek rozważam zakup nowego siłowniika z zaworem przepływowym ale w nich nie ma wyjść na ten  zamek coś ktoś podpowie ??,
      rl.doc
    • Przez eddi87
      Witam, Panowie czy ktoś jest w stanie rozpoznać producenta lub model prezentowanego pługa? Oraz może ktoś wie jak wygląda dostępność części?



    • Przez rolnikcasejx70
      Witam chciałbym zaczerpnąć trochę opinii użytkowników tego pługa zwłaszcza ten model z odkładniami kvernelanda, chodzi o jakość wykonania i efekt w polu. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj