Polecane posty

Mf-6140    0

Witam ma problem z sieczkarnią Claas Jaguar 690 nie odpala mi z kluczyka. Stacyjka prąd podaje i w drodze do rozrusznika gdzieś się gubi. Rozrusznik na krótko chodzi i teraz tylko tak da się odpalić.

akaku    73

Sprawdź klemy na  akumulatorze miałem to samo przy Ursusie dziś

Case <3

jankris    10

Sieczkarnia to nie traktor.

Najpierw sprawdź czy nie masz włączonego bębna, potem posprawdzaj i przekonserwuj wszystkie styki w skrzynce bezpieczników. Potem posprawdzaj połączenia czyjników na poszczegóonych mechanizmach.

Wiadomość z agroFakt.pl

Mf-6140    0

Wszystkie styki i reszta jest w porządku a sieczkarnia nadal nie odpala z kluczyka. Nie wiem co może być przyczyną i prosiłbym o jakieś rady.

z tylu tam co sa akumulatory wyzej w tej polce jest cala wiazka przewodow ktore sie tam lacza i tam jest taki krotki przewod ma moze 4 cm dlugosci i po obu stronach dokreca sie go sruboktetem gwiazdkowym sprawdz moze ten przewod sie przepalil i nie ma laczenia

Mf-6140    0

U mnie była blaszka i była przerwana ale łączyła wymieniłem na kabelek i nic nie dało. Jakby ktoś może miał schemat instalacji to bylbym wdzięczny.

Mf-6140    0

Hydromat jest w porządku czyli na swoim miejscu po środku. A nie wiesz czy prąd podawany ze stacyjki nie idzie przez któryś przekaźnik w skrzynce jeśli tak to przez który ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez piotrek8903
      zakupiłem taka sieczkarnie claas jaguar 682s typ 186 i mam pytanko chciałbym zaopatrzyc sie w jakies instrukcje obsługi i katalogi czesci ma kos cos do tego modelu sie podzielic albo wie gdzie kupic może ma ktos sprzedac?
    • Przez adrian123292
      Witam forumowiczów.  Mam problem z sieczkarnią Claas jaguar 880. Otóż przy włączaniu bębna jest straszne szarpniecie, mało co tarczy nie zerwie. Na zimnym silniku i oleju jeszcze jako tako idzie włączyć a jak sie rozgrzeje to potrafi zadusić silnik i trzeba włączać wyłącznikiem na dwa razy. Do tej pory wymieniłem akumulator hydrauliczny na nowy. Nie oryginalny ale o takich samych parametrach ale nic się nie zmieniło.  Wymieniłem też pompę hydrauliczną bo już siadała i filtry hydrauliczne i nadal żadnej zmiany. Czysciłem elektrozawory i nadal nic.. Już mi ręce opadaja i nie wiem co z tym robić.. Boję się że w końcu cos sie tam urwie w środku sezonu i będzie po robocie.. Jak myślicie czego to może byc jeszcze przyczyna? Prosze o pomoc.
    • Przez CiapekTV
      Siemanko wszystkim   Mam prośbę piszę od razu i proszę o opinie posiadaczy lub osoby które się orientują w temacie.
      Pytanie brzmi czy kosiarka bijakowa nada się do słomy , czy da radę ściąć bez zapychania czy innych usterek, owszem myślę nad starym Orkanem 2 ,ale czasu nie mam na naprawy i chciał bym nowy sprzęt bez zbędnych napraw. Ciągnik jaki będzie pracował z sieczkarnią to MF 135 mocowo podobny do (235/2812) 
       Z góry dziękuję za opinie Pozdrawiam 
    • Przez mateusz0045
      Czy ktoś posiada taki sprzęt , jesli tak to prosiłbym o podpowiedzenie mi wszystkich informacji które mogły by mi pomóc w użytkowaniu takiej maszyny . Jak z dostępnością części ? Czy mogę kupić gdzieś katalog do sieczkarni SF 6000 . Ewentualnie co się najczęściej psuje .
      Wady zalety itp...
    • Przez MajkelG
      To mój pierwszy post więc na początek cześć wszystkim 😀 mam pytanie odnośnie przystawek kemper champion 3000 i 4500, jakie mają one zapotrzebowanie na moc? Czy poczciwy bizon Z056 da radę je napędzić? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj