Skocz do zawartości
Sobolek

ursus 5714 agro bis - hałas

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ursus
Sobolek    1

Witam chciałbym się dowiedzieć jaki poziom hałasu ma ten ciągnik co w temacie ? Dokładnie chodzi mi o model z tą kabiną agro bis.

romek6340    203

Potrzebne Ci to jest do jakichś specjalnych dokumentów czy tak dla siebie dla porównania. Prawdopodobnie żadnych oficjalnych pomiarów, godnych zaufania teraz nie znajdziesz. Jak chcesz aby mieć mniej więcej dla porównania i zabawy to pobierz aplikację na smartfona do pomiaru natężenia hałasu i zobaczysz u siebie w Ursusie i w innych ciągnikach jak jest.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez damian513
      Witam mam pytanie czy ktoś sie podjął wyciszeniu kabiny w tym ciągniku? Ciągnik z 2001 r i dość głośno w tych kabinach .Jakie maty wygłuszające byście polecili ? 
    • Przez MFpower
      Witam. Czy ktoś z Was malował felgi w urusach 3512 lub 4514\4512 chodzi mi o dopasowanie koloru felg i mnie nie są srebrne tylko białe i jaka farba by najbardziej była do tego koloru zbliżona. I drugie pytnie. Potrzebny mi blotnik tylny do 3512 z kabiną koja z siedzeniami po bokach wie ktoś gdzie można takie coś zdobyć ?
    • Przez Arkadinho
      witam! od jakiegoś czasu mam problem z licznikiem motogodzin, zauważyłem że od jakiegoś czasu się zatrzymał i chciałbym to naprawić ale nie wiem jak się do tego zabrać, gdzie ta linka jest puszczona? jeśli ktoś wie od czego muszę zacząć proszę o wskazówki  
    • Przez KMarek
      Witam
      Czy do mf 255 bedzie pasował licznik motogodzin np od c360 itp??? czy musi być taki jak sa zalecane (czyli ze wskazówka idącą od prawej strony w góre...)
    • Przez patrk4512
      Witam. Kupiłem swojego 4512 z wyjętą nagrzewnica i uciętymi węzami, a ponieważ właśnie przyszła mi nowa to potrzebuje informacji skąd dokładnie te węże wychodzą i którędy one dochodzą do nagrzewnicy.