Skocz do zawartości
Jakub21

Pomarol Z-518 Hydraulika

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Jakub21    13

Witam koledzy :) Jest taki projekt by zrobić rozkładanie i składanie tej przetrząsaczo-zgrabiarki na hydraulikę ponieważ często maszyną jeździ Ojciec a jemu zaczyna być ciężko ją składać a mamy łąki przy głównych drogach nie daleko od siebie ale i tak trzeba maszynę zamykać na przejazd. Jaki tłok o jakiej długości by zastosować żeby to ładnie działało ?

Cięgno
post-42949-0-53566200-1420966900_thumb.jpg

Pozycja transportowa
post-42949-0-56772700-1420966890_thumb.jpg
Pozycja robocza
post-42949-0-23645400-1420966879_thumb.jpg

oaxis3333    34

Cześć :) fajnie ze dodałeś zdjęcia :)   wydaje mi sie że  cylinder  tłoka musiał by mieć połowę długości tego mocowania które ma 56 cm czyli 28 cm po czym tłok wysunie się drugie 28 cm co łącznie da 56 cm :) wiadomo też że musi trochę odejść na główki do mocowań tłoka , ale to są banalne długości po 2-3 cm z jednej strony ,,,, mocowanie dłoka możesz też przesunąć za drugi otwór o 2 cm co da ci równą odległość :)

możesz też zamiast tłoka dać łącznik o ciapka albo jakiś inny mały który poprostu rozkręcisz aby rozłożyć i skręcisz aby złożyc  :)

Edytowano przez oaxis3333

Jesli pomogłem , okarz to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

pozdrawiam !

Jakub21    13

Właśnie chodzi o to by zrobić to hydrauliczne bo na łącznik to troszku dużo kręcenia :)
Pytanie jaka grubość tłoka moc ? i dokładna długość

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez marcin_kost1
      Jakie są najlepsze zgrabiarki i przetrząsacze na małe gospodarstwa?
    • Przez sylwek90

Witam posiadam zgrabiarke stoll 465 na jesieni podczas pracy urwało mi się jedne ramię prowadzące. Co mogło być przyczyną że pękło? i moje pytanie odnośnie wymiany na nowe czy można wyjąć stare i wsadzić nowe bez rozbierania jej całej?
    • Przez zetor7745
      Po wczorajszych przezyciach przy sianokosach z zgabiarka gwiazdowa mamy zamiar kupic zgrabiarke karuzelową i tu pytanie do ich uzytkownikow czy ladnie zgrabiają?? i jakiej firmy polecacie?

Ja mam juz upatrzona jest to firmy Pöttinger EUROTOP 421 N
      http://www.poettinger.at/landtechnik/schwa...amp;produkt=150
    • Przez sylwek90
      Witam posiadam zgrabiarke stoll 465 na jesieni podczas pracy urwało mi się jedne ramię prowadzące. Co mogło być przyczyną że pękło? i moje pytanie odnośnie wymiany na nowe czy można wyjąć stare i wsadzić nowe bez rozbierania jej całej?
    • Przez polska55
      Zastanawiam Się czy kupić zgrabiarkę Inter-Tech Zkt 350 Na tamdemie jestem ciekawy jak przekładnia długo trzyma?? Prosze o odpowiedz !!