Skocz do zawartości

Polecane posty

pAvCiO3oo9    9

Witam. Przeglądałem ostatnio internet w poszukiwaniu odpowiedniego kombajnu. Przypadkiem wpadłem na ogłoszenie kombajnu MDW 526. Wcześniej nie wiedziałem że MDW o takich numerach istnieje. A że jest niedaleko mnie i za rozsądne pieniądze postanowiłem poczytać o nich. Niestety wyczytałem że wyprodukowano ich tylko 12 sztuk. Teraz mam pytanie do was czy warto zainteresować się takim modelem kombajnu czy może raczej poszukać coś w stylu MDW 524. Liczę na odpowiedź.  :)

ptaszyna    125

Podaj namiary na to ogłoszenie, pierwszy raz słyszę o takim modelu są 525 (mam taki od nie dawna) i 527 ale 526?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez PIOTREK86
      Witam ;D. Może ktoś mi napisać jaki sprzęt najlepiej nadawałby się do ursusa 914? Dokładnie chodzi mi o plugi, szerokość agregatu uprawowego oraz liczbe łap i szerokość agregatu ścierniskowego. dodam że mam ziemie 1-3 klasy. Z góry dziękuje ;D
    • Przez slider
      Witam. Mam prośbę do posiadaczy tych Fortschrittów jeśli w instrukcji są rysunki wymiarowe tego kombajnu to czy mógłby ktoś to zeskanować. Jeżeli nie ma obrazków to przynajmniej jeśli ktoś podał by wymiary byłbym wdzięczny.
    • Przez kombajnistaZ050
      Witam.Chciałbym sie dowiedziec po kolei jakie wajchy i do czego służą w kombajnie Fortschritt E 512. Z góry dzięki za odpowiedz.
    • Przez luki12195
      Witam, mam problem z pasem młocarni, tym po prawej stronie, a mianowicie bardzo szybko eksploatuje się u mnie ten pas i przez 2 lata wymieniłem ich już 4. Ktoś wie czego to może być wina? Może tego, że koło na młocarni składane jest z dwóch części niebieskiej i zielonej? Zależy mi na odpowiedzi, bo żniwa w pełni ruszyły i już nie wiem jak z tym kołem rozmawiać... Proszę o pomoc.
    • Przez pAvCiO3oo9
      Witam. Mam pytanie czy ktoś się orientuje czy jest gdzieś do kupienia czujnik strat taki jak na zdjęciu. Z góry dzieki za odpowiedz.