Skocz do zawartości
nikos

Nowy siewnik UNI

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

nikos    0

Co myślicie o nowym siewniku uni group? Warto kupić coś takiego ?

post-2497-0-85318600-1418835185_thumb.png

Edytowano przez nikos

Wiadomość z agroFakt.pl

nikos    0

Delta K4. Gruntowny lift starej delty.  W sprzedaży dostępna od stycznia 2015.

Edytowano przez nikos

nikos    0

+/- 30 000 netto wyjściowa z podsiewaczem 

Edytowano przez nikos

magic88    2

Czy może się wypowiedzieć ktoś z użytkowników Delty (z oczywistych przyczyn starszego modelu) jak wygląda dokładność siewu i ewentualne usterki/wady?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez trawek13
      Witam szukam ciekawego siewnika do kukurydzy dzis natknałem sie na siewnik firmy feldherr 
      Bedzie obsiewał ok 10ha rocznie i współpracował z c360 3p
      czy sa tu posiadacze takowego siewnika lub ktos kto wie cos na jego temat wartko go zakupic czy szukac czegos innego
      Podsyłam zdjecie (nie jest moja własnascia udostepniam je w celach podgladowych)

• Przez Siłacz
      chce kupic siewnik do kukurydzy tylko nie wiem jaki byłby lepszy amazone czy monsem
    • Przez zetor1111
      Witam. Interesuje sie zakupem siewnika do kukurydzy Becker Aeromat :lol: Z tego co widzę na allegro można za 7 tyś kupić niezły siewnik 4 rzędowy z nawozami w/w firmy Napiszcie opinnie na temat tego siewnika jak sie sprawuje i na co zwracać uwage przy zakupie siewnika do kukurydzy ??????? Jaki siewnik polecacie ????? Szczególnie chodzi mi o siewnik 4 rzędowy z nawozami i z którym współpracował by Ursus 3512 bo widziałem na AF tego Beckera z ferdkiem
    • Przez Wacek21
      W tym temacie piszcie na temat instrukcji lub tabel wysiewu do siewników punktowych
    • Przez Kamilek1
      Witam, ktory wg was jest lepszym jakosciowe siewnikiem? ceny zblizone, zastanawia mnie tylko dostepnosc czesci ?czy do Matermacca sa tak samo łatwo dostepna jest do Gaspardo? Diler Matermacca przekonuje mnie ze ich siewniki sa bardziej trwale i precyzyjne niz Gaspardo? ale czy to prawda a czy tylko proba zwiekszenia sprzedazy? Gaspardo jak wiadomo cieszy sie dobrą opinią.. ma ktos moze dowiadczenia z tymi siewnikami?