Skocz do zawartości

Polecane posty

Interesują mnie opinie na temat agregatu firmy staltech orlik ,jak się sprawuje czy zamiast tego polecacie coś innego?I jeszcze jedno co waszym zdaniem jest lepiej wybrać do uprawy pożniwnej  talerzówkę(mój ciągnik dawałby radę dla 4,5 metrowej,gdyż jak pracował z 3 metrową to szalał na największym biegu terenowym prędkość 15 km/h ciągnik ma moc  105km) ,czy taki gruber jak na poniższych zdjęciach (wersja 3 metry z broną talerzową mnie najbardziej interesuje).Brona talerzowa jest co prawda szersza ale i droższa ,a gruber wydaje mi się że lepiej miesza i ta wersja posiada nawet dużą ilość talerzy z tyłu.post-107760-0-78581800-1416420786.jpg               post-107760-0-20983300-1416420906.jpg

zbychu15    47

Z broną talerzową może mieć ciężko. Ja mam zetora 7011 i w pięciu łapowym z pojedyncza  broną  talerzową ciężkawo ma  ... więc lepiej dobrze przemyśleć sprawę

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez wierzbinek
      Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum. Chciałbym się przywitać w moim pierwszym poście na forum z Wami.
      O sobie:
      Mam na imię Jacek, mam 28 lat, od tego roku zacznę uprawiać gospodarstwo ok 10ha. W tej chwili skupiam się na kompletowaniu maszyn, jednak nie mam żadnego doświadczenia jeśli chodzi o maszyny rolnicze. Teraz jestem na etapie wyboru agregatu uprawowego do c 360,I  zastanawiam się nad zakupem używanego agregatu "samoróbki" , a dokładniej   połączenia ciężkiej brony z walkami.  Moje pytanie do bardziej doświadczonych od mnie:
      czy macie jakieś doświadczenie z tego typu agregatami własnej roboty, najlepiej w układzie: ciężka brona + waly ?
      osobiście nie widziałem jeszcze efektu pracy takiej maszyny, dopiero jak warunki atmosferyczne pozwolą, zobaczę jak taka maszyna wykonuje prace.
      pozdrawiam
    • Przez Łukasz22
      Posiadam ciągnik New Holland Td90D 90 kmh. Zamierzam kupić bronę talerzową 3m typ BT agro lift, jak by się sprawował ciągnik?
    • Przez Pasquallo
      Cześć i czołem
      Zdecydowałem się na zakup agregatu Bomet 2.1 m. Będzie chodził w c360. Nie wiem jednak co wybrać - na tulejach czy łożyskach?  Sprzedający twierdzi, że tuleje lepsze niż łożyska, bo łożyska się brudzą szybciej i w efekcie zużywają.  Co jest lepsze? jakie wady i zalety? Nie mogę znaleźć żadnych informacji w necie o tym.  Prosiłbym o pomoc kogoś bardziej doświadczonego
    • Przez ZetorPower
      Witam doradzicie mi Pany jaki nowy  agregat kupic pod ten siewnik D9-30 super redlicowy taki żeby hydropak sie nie złamał tak jak w agro maszu, ma miec przedni  wał 2 albo 3 rzędy łap i tylny wał packer. dodam że mam aktywny do tego siewnika ale na wiosenne lekkie warunki przydał by sie bierny przegądałem internety i wiele agregatów ale żadnego nie widziałem na żywo na zdjęciu to każdy porządnie wygląda 
    • Przez kundys
      witam sprzedam agregat uprawowy 4 rzędy redlic, z przednim wałem, z tylu podwójne wałki strunowe. wszystkie wałki na łożyskach wachliwych agregat w bardzo dobrym stanie, jedynie w dobrym jest lakier na nim, ale jest bez korozji. cena 4400 do negocjacji na miejscu. woj podkarpackie okolice Jarosławia.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.