Skocz do zawartości

Polecane posty

Interesują mnie opinie na temat agregatu firmy staltech orlik ,jak się sprawuje czy zamiast tego polecacie coś innego?I jeszcze jedno co waszym zdaniem jest lepiej wybrać do uprawy pożniwnej  talerzówkę(mój ciągnik dawałby radę dla 4,5 metrowej,gdyż jak pracował z 3 metrową to szalał na największym biegu terenowym prędkość 15 km/h ciągnik ma moc  105km) ,czy taki gruber jak na poniższych zdjęciach (wersja 3 metry z broną talerzową mnie najbardziej interesuje).Brona talerzowa jest co prawda szersza ale i droższa ,a gruber wydaje mi się że lepiej miesza i ta wersja posiada nawet dużą ilość talerzy z tyłu.post-107760-0-78581800-1416420786.jpg               post-107760-0-20983300-1416420906.jpg

zbychu15    47

Z broną talerzową może mieć ciężko. Ja mam zetora 7011 i w pięciu łapowym z pojedyncza  broną  talerzową ciężkawo ma  ... więc lepiej dobrze przemyśleć sprawę

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez MarcinKa
      Witam,mam na sprzedaż agregat aktywny Euroma.
      Jest to lekka maszyna,posiada wał rurkowy.Zęby uprawiające długie ,nie starte.Brak luzów oraz wycieków.
      Nie ma hydropaku ani zawiesia do siewnika.

Pracował na małym gospodarstwie z ciągnikiem C-360.Maszyna bez zastrzeżeń,śmiało mogę polecić.

Zmieniłem z powodu zakupu innego z hydropakiem. Zdjęcia postaram się wstawić a jak potrzeba wyślę zainteresowanym.
      Cena 5000 do neg.

Tel 693 706 906 albo 601 892 527.
    • Przez skywalker89
      Tak jak w temacie, agregat uprawowy bardziej 4-4,5m, najlepiej zachodniej marki typu kverneland (kombinator), kongskilde (germinator)... cena poniżej 10tys
      chyba że coś ciekawego polskiego czy też inne
    • Przez RolnikJakub
      Witam.                                                             Jak  to naprawić ?

• Przez adam77tc
      Witam, szukam opinii na temat agregatu talerzowego uprawowo-siewnego z hydropakiem firmy AGRISTAL, jesli ktos posiada to bardzo proszę o opinie.
      http://www.agristal.pl/agregat-uprawowy-talerzowo-siewny.php
    • Przez audia424
      Witam nieznalazlem nic o tej firmie Gamatechnik jesli ktos mial do czynnienia z ta firma prosze o opinie cena to okolo 8500zl 2.7m